Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program partnerski

INFORMACJE OGÓLNE

Program partnerski to bardzo dobra i ciekawa propozycja dla przedszkoli, klubów dziecięcych, sklepów internetowych, webmasterów i posiadaczy blogów, którzy chcieliby zarabiać na swojej stronie, reklamując sklep EkoMaluch.pl. Postaraliśmy się, aby w ramach naszego programu partnerskiego wszystko było możliwie proste i zautomatyzowane, żeby korzystanie z naszego programu było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Cały panel jest przygotowany bardzo intuicyjnie, tak więc jego obsługa nie powinna sprawiać trudności. W ramach programu partnerskiego masz do dyspozycji specjalny panel administracyjny, w którym widzisz listę swoich klientów, wartości ich zamówień, możesz dokonać wypłaty zgromadzonych środków w postaci bonu towarowego lub gotówki. Poniżej omówione są wszystkie te elementy.

NALICZANIE PROWIZJI

Prowizję (5%) dostajesz za klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu dostajesz 5% prowizji. Jednak, jeżeli klient, który trafił do sklepu z Twojego polecenia, nie zrobi zakupów przez rok, staje się z powrotem „wolny”. W takim przypadku nie będziesz już miał prowizji od jego zakupów, chyba, że ponownie wejdzie w program partnerski z Twojego polecania. W swoim panelu widzisz wszystkich swoich klientów oraz wartości ich zamówień, dlatego łatwo możesz sprawdzić, któremu klientowi kończy się czas robienia zakupów na „Twoje konto”. W Twoim interesie jest, aby zachęcać swoich klientów do regularnych zakupów, tak żeby nie tracić prowizji. 

REKLAMA

Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych jak i początkujących webmasterach. Możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Ci odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem, możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów. Wystarczy, że po zalogowaniu do panelu, z listy wybierzesz baner, który chcesz emitować u siebie, następnie wskażesz, na który dział sklepu ma on przekierowywać (możesz informować o nowościach, przecenach albo kierować do całej naszej oferty) i naciskasz przycisk „generuj kod”. Pojawi Ci się kod HTML, który powinieneś wkleić na swojej stronie.

Dla bardziej zaawansowanych webmasterów przewidziana jest opcja generowania kodu PHP. Dzięki temu możesz zastosować ciekawsze i skuteczniejsze formy reklamy niż zwykły baner. Generator kodu PHP pozwala Ci reklamować wyselekcjonowane rzeczy od konkretnego producenta, kategorii, nowości albo promocje, a nawet tylko jeden konkretny produkt. W efekcie zamiast banera, na Twojej stronie ukaże się losowy spis produktów, wybrany według zdefiniowanych przez Ciebie zasad – z doświadczenia wiemy, że to bardziej przyciąga uwagę klientów i jest skuteczniejszą motywacją do zakupów, niż zwykły banner.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać baner i na przykład kilka list produktów na raz – to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.

WYPŁATY

Jeśli jesteś firmą, za należną prowizję możesz nam wystawić fakturę/rachunek lub zrealizować prowizję w formie bonu towarowego. Jeśli jesteś osobą fizyczną i nie masz możliwości wystawienia nam faktury, prowizję możesz zrealizować jedynie w formie bonu towarowego. Nie wystawiamy umów zleceń, ani nie płacimy w gotówce prowizji. Wszelkie rozliczenia są prowadzone na bieżąco, więc stale znasz swój stan konta. Twoja prowizja naliczana jest po zrealizowaniu zamówienia (nie po złożeniu) przez klienta. Zgromadzone środki możesz wypłacać w dowolnym terminie jeśli tylko ich łączna wartość przekroczy 50 zł. Prowizje, po które partner nie zgłosi się w ciągu sześciu miesięcy po zakończonym roku kalendarzowym ulegają przedawnieniu i nie będą brane pod uwagę.

JAK ZACZĄĆ ?

  1. Przede wszystkim musisz sobie założyć konto w naszym sklepie.
  2. Po rejestracji wyślij do nas e-maila z loginem i prośbę o włączenie programu partnerskiego.
  3. Po odebraniu e-maila o zmianach na koncie możesz zalogować się do programu partnerskiego.

Mamy nadzieję, że ta propozycja zainteresuje Cię i będziesz naszym stałym Partnerem.

pixel