Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pupus

( ilość produktów: 44 )

PUPUS to profesjonalna firma z pasją, która oferuje pieluszki wielorazowe, a także wszystko to, co do pieluszkowania i odpieluszkowania przydatne. Sam pomysł na działalność firmy zrodził się z matczynej miłości oraz troski względem własnego dziecka. Jak się okazało - poszukiwania jak najzdrowszych i najbezpieczniejszych rozwiązań dla maluchów okazały się strzałem w dziesiątkę. W ten oto sposób powstała marka PUPS, a wraz z nią szereg znakomitych produktów, które cieszą się sympatią wszystkich rodziców.

Fenomen polskiej marki

Firma PUPUS powstała w 2011 roku, a jej główną inspiracją był mały Grześ, który przyszedł wtedy na świat. W ofercie marki dostępne są: pieluszki typu kieszonka, maty do przewijania oraz szereg innych produktów o ciekawej szacie graficznej i praktycznym zastosowaniu. Marka PUPUS powstała przede wszystkim z myślą o zdrowiu, komforcie i bezpieczeństwie małych dzieci, choć w ofercie nie brakuje również akcesoriów, które mają wesprzeć codzienne obowiązki każdego rodzica. Sztandarowym produktem firmy są pieluszki wielorazowe, które charakteryzują się tkaninami najwyższej jakości oraz starannością wykonania. Pupuski są projektowane i szyte z ogromną precyzją, a właściciele firmy nieustannie poszerzają ofertę o akcesoria, które zachwycają dzieci i dorosłych.

Bliżej natury

Tworzeniu każdego produktu marki PUPUS przyświeca idea życia w zgodzie z naturą. Zasadniczo, firma PUPUS powstała z dwóch powodów – jednym z nich był wspomniany wcześniej mały Grześ, a drugim – potrzeby wszystkich rodziców. PUPUS jest odpowiedzią na oczekiwania każdej mamy i każdego taty – rodziców, którzy pragnią wychowywać swoje dziecko w zgodzie ze środowiskiem, przy jednoczesnej pewności, że dostarczają swojemu maleństwu wszystko to, co najlepsze.

pixel