Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

bioExpert

( ilość produktów: 1 )

Od 1992 roku bioExpert jest wiodącą marką w zakresie innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych. Skuteczne preparaty do biodegradacji i oczyszczania ścieków uczyniły nas zaufanym partnerem dla zakładów przetwórstwa spożywczego i innych przedsiębiorstw na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w minimalizowanie uciążliwości zapachowych, jednocześnie dostarczając naszym klientom niezawodne i skuteczne rozwiązania. 

bioExpert to unikalna linia preparatów dla domu i ogrodu, oparta na kulturach bakterii, które rozkładają zanieczyszczenia wykorzystując naturalne procesy. Nasze produkty są niezwykle skuteczne i przyjazne dla środowiska, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka ekonomicznego i ekologicznego rozwiązania dla swoich potrzeb w zakresie sprzątania. 

Linia produktów bioExpert zawiera przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane mikroorganizmy. Preparaty są wyjątkowe, ponieważ zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych. Dzięki temu produkty są naprawdę skuteczne w działaniu. Każdy preparat posiada odpowiedni atest oraz certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo oraz unikalny skład. 

bioExpert jest polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ekologicznych, biologicznych środków czystości. Nasze produkty wykonane są z naturalnych składników i są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Posiadamy szeroką gamę produktów do różnych zastosowań, w tym: do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, środków piorących, środków do czyszczenia oczek wodnych, wody deszczowej i powierzchni. Oferujemy również preparaty do kompostowania oraz środki stymulujące wzrost roślin czy płynne koncentraty zapachowe oraz saszetki antyodorowe.

pixel