Płyn do prania tkanin kolorowych, bezzapachowy, 1l, Ulrich Natürlich
- Naturalny detergent do prania tkanin kolorowych. Skoncentrowany, wystarcza na bardzo długo.
- Nowa formuła z certyfikatem ekologicznym
- Wegański
- Z wysokiej jakości surowców odnawialnych
- Osady wapienne zredukowane kwasem mlekowym
- Bez oleju palmowego / substa
Płyn do prania tkanin kolorowych, bezzapachowy, 1l, Ulrich Natürlich
Naturalny detergent do prania tkanin kolorowych. Używając naturalnego detergentu Ulrich Natürlich zapobiegasz wypłukiwaniu barwnika z kolorowych rzeczy.
Skoncentrowany, wystarcza na bardzo długo. W celu uzyskania odpowiednich rezultatów prania wystarczy 20 ml na 2,5 kg suchego prania.
Podczas produkcji celowo unikano jakichkolwiek dodatków zapachowych. Z tego powodu detergent jest idealny dla alergików.
Zalety naturalnego płynu do prania tkanin kolorowych Ulrich Natürlich:
- Nowa formuła z certyfikatem ekologicznym
- Wegański
- Z wysokiej jakości surowców odnawialnych
- Osady wapienne zredukowane kwasem mlekowym
- Bez oleju palmowego / substancji zapachowych / rozjaśniaczy optycznych / enzymów
- Ekonomiczny
Sposób użycia:
Może być stosowany przy wszystkich stopniach twardości i w zakresie temperatur 30° / 40° / 60°.
Dozowanie: 20 ml na 2,5 kg suchego prania. W przypadku większej ilości prania należy zwiększyć dawkę.
Uwaga: Zawsze przestrzegaj instrukcji pielęgnacji producenta tekstyliów!
Wskazówka: uporczywe plamy usuwaj naturalnym odplamiaczem Ulrich z lub mydłem galasowym.
Skład:
5% - 15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, alkohol benzylowy
Certyfikaty
Nasz naturalny płyn do prania Ulrich Natürlich jest certyfikowany przez ECO-Control zgodnie z normą NCP-Vegan według wytycznych najnowszego standardu produktów Nature Care.
ECO-Control jest jednostką kontrolującą i certyfikującą produkty ekologiczne oraz systemy zapewnienia jakości w sektorze non-food. Standard NCP obejmuje w szczególności detergenty i środki czyszczące, preparaty do pielęgnacji tekstyliów i skór.
Ponadto naturalny płyn do prania Ulrich jest zarejestrowany w Vegan Society. Vegan Society sprawdza wszystkie surowce użyte w naturalnych recepturach Ulrich i klasyfikuje je jako wegańskie po spełnieniu odpowiednich wytycznych.