Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Smoczki i zawieszki

( ilość produktów: 2 )

Smoczki i zawieszki

Smoczek to jeden z dziecięcych niezbędników, chociaż obecnie co raz częściej rodzice świadomie rezygnują z smoczka, z wielu różnych powodów. Dlatego jeśli ktoś już decyduje się na smoczki dla dzieci koniecznie powinien zadbać o to, aby wybrać jak najbardziej bezpieczny smoczek. A najbezpieczniejszy będzie oczywiście ten naturalny.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz do wyboru smoczki dla niemowląt, smoczki dla noworodków, a także smoczki ortodontyczne uspokajające. W 100% bezpieczne i organiczne smoczki BIBS to klasyka wśród smoczków. Dostępne w kilku rozmiarach i wielu kolorach. Dynamiczne smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy.

Smoczki uspokajające

Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea. Smoczki dziecięce marki Natursutten to w pełni bezpieczne smoczki ortodontyczne uspokajające. Smoczki Natursutten zostały stworzone z miękkiego, bezpiecznego i w 100% naturalnego kauczuku. Mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka, szczególnie w okolicy brody i noska. Nie odciskają się na delikatnej buzi dziecka i nie pozostawiają na niej śladów. Idealnie dopasowują się do rytmu ssania przez dziecko. Są bardzo wytrzymałe na rozciąganie i długotrwałe, wystarczają na minimum 2 miesiące. Znajdziesz u nas nie tylko smoczki dziecięce, ale też zawieszki do smoczków, które zapobiegną lądowaniu smoczków na ziemi. Zawieszki do smoczków nie tylko pilnują smoczka maluszka, ale też mogą służyć jako zabawka i oczywiście są bardzo estetycznym dodatkiem.

pixel