Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Memo dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Gra w memo to świetny trening pamięci Twojego dziecka. Producenci gier dla najmłodszych robią wszystko, aby nauka przez zabawę była jeszcze bardziej przyjemna. Dlatego memo to dziś nie tylko zwykłe karty. Gra zachwyca wzorem i kolorem, uczy dziecko koncentracji i kształtów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie dostępne są gry memo od najlepszych producentów. Znajdziesz tu między innymi pamięciowe klocki od firmy Goki, grę zręcznościową od Play Toys i memo od Djeco.  

Klasyczne memo dla dzieci

Tradycyjne memo dla dzieci to zazwyczaj kolorowe karty z różnymi obrazkami. Dany zestaw łączy jeden motyw tematyczny. Dzięki temu dziecko nie tylko ćwiczy pamięć i koncentrację, ale również poznaje otaczający go świat. Przykładem gry memo, która świetnie łączy naukę z rozrywką jest gra pamięciowa ze znakami drogowymi od Goki. Każde dziecko powinno znać zasady ruchu drogowego, szczególnie to starsze, które na przykład już samodzielnie chodzi do szkoły. Z kolei memo od Crocodile Creek pozwoli maluchowi zapoznać się ze światem dzikich zwierząt. Motyw i liczbę kart dopasuj do upodobań i wieku dziecka. Pamiętaj, że taka zabawa świetnie rozwinie jego motorykę, a może wciągnie i Ciebie!  

Oryginalne memo dla dzieci

Dzisiejsze gry pamięciowe to nie tylko karty. Ciekawym pomysłem są klocki, za pomocą których dziecko rozpoznaje wagę lub dźwięk. Jeszcze inna opcja to wersja z poduszeczkami. Maluch musi dopasować do siebie dwie poduszki o tym samym wypełnieniu. Jak widać, memo dla dzieci ćwiczy nie tylko ich pamięć, ale także zmysły - wzroku, dotyku i słuchu. Memo to nie tylko propozycja na spędzenie produktywnego popołudnia z dzieckiem, ale również świetny pomysł na prezent.

pixel