Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

MISJA I WIZJA EKOMALUCHA

Jesteśmy ludźmi z pasją do naszych dzieci i ich bezpiecznego, zdrowego rozwoju, do zaszczepiania w nich i w naszym otoczeniu odpowiedzialności za nasz wspólny dom – matkę Ziemię. Uczymy poprzez zabawę ale też poprzez codzienne obowiązki odpowiedzialności społecznej oraz tego jak ważna jest ekologia dla naszego środowiska i nas samych.

Naszą wizją jest świat wolny od pestycydów, konserwantów, syntetycznych barwników, świat rzeczy z naturalnych materiałów oraz świat w którym respektuje się zasady wolnego handlu, które mają na uwadze prawa pracowników z uboższych krajów, wykonujących otaczające nas przedmioty. Nierealne? No cóż.. wszyscy wielcy byli kiedyś mali. Aby osiągnąć sukces trzeba marzyć.

To co nas wyróżnia to kompleksowe podejście. W naszym sklepie dostępne są produkty towarzyszące eko-rodzinom od pierwszych dni rodzicielstwa i w każdym aspekcie życia - od przygotowań do nadejścia na świat dziecka przez pielęgnację, zabawę i jego rozwój po dbanie o środowisko w którym ono dorasta.

Sklep EkoMaluch działa od 26 maja 2009 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz stany magazynowe były na najwyższym poziomie.

Wprowadzane produkty w ofertę sklepu są w wielu przypadkach wcześniej przez nas wypróbowane.

pixel