O nas|Kontakt|Dane do przelewu
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ekologiczne naczynia jednorazowe

( ilość produktów: 4 )

Osoby świadome ekologicznie w codziennych wyborach stawiają na produkty i zachowania, które ratują środowisko. Jeśli wydajesz przyjęcie, wybierasz się na piknik lub z jakiegokolwiek innego powodu potrzebujesz użyć jednorazowych sztućców, kubków i talerzy, wybierz te ekologiczne, które mają szansę się rozłożyć, zamiast szkodzić naturze przez setki lat. Nasze naczynia jednorazowe ekologiczne nie tylko są bezpieczne dla środowiska, ale i wspaniale wyglądają!

Ekologiczne naczynia jednorazowe w Ekomaluch

Ekologiczne naczynia to świetne rozwiązanie we wszystkich sytuacjach, w których nie możesz użyć klasycznych odpowiedników, a nie chcesz używać plastiku. Plenerowy grill, piknik, lody w parku, przyjęcie - naszych naczyń nie musisz myć, ale nie będą rozkładać się setki lat, szkodząc naszemu środowisku, choć nam posłużyły zaledwie kilka godzin. Ekologiczne naczynia w naszym sklepie to łyżki, łyżeczki, widelce, talerze, miski i kubki. 

Ekologiczne opakowania jednorazowe

Papier do pieczenia i ekologiczne opakowania jednorazowe to alternatywa dla foliówek, w których często pakujemy żywność, np. śniadanie do szkoły czy lunch do pracy. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do lunchboxów lub z jakiegoś powodu nie możesz ich użyć, wybierz ekologiczne opakowania jednorazowe zamiast popularnego plastiku. 

Jednorazowe kubki ekologiczne - alternatywa dla plastiku

Eko kubki jednorazowe to chyba najpopularniejszy zakup w naszym sklepie. Idealne na grilla, ognisko czy po prostu przyjęcia dla dzieci pod chmurką, z którego dzieci mogą korzystać, a jednocześnie nie zaśmiecać w ten sposób środowiska. Taki zakup wraz z tłumaczeniem to również praktyczna i życiowa edukacja ekologiczna naszych pociech - nie tylko opowiadajmy, ale i pokazujmy własnym przykładem, że ekologia i ochrona środowiska są dla nas ważne.

Z jakich materiałów wykonane są ekologiczne naczynia?

Ekologiczne naczynia są wykonane z wielu naturalnych materiałów, takich jak liść palmowy, brzoza i inne drewna oraz np. słoma. W porównaniu do najpopularniejszego plastiku, który jest zmorą naszego środowiska, są kompostowalne, a przy tym nie kosztują majątku. Warto wybrać tę doskonałą alternatywę!

Dbaj o środowisko ze swoimi dziećmi!

Edukacja ekologiczna to nie tylko zajęcia w szkole i przedszkolu. To również zachowanie i codzienne wybory rodziców, które dzieci obserwują. Nie wystarczy powiedzieć, że segregacja śmieci jest ważna, kiedy sami w domu tego nie robimy. Podobnie jest zresztą we wszystkich aspektach codziennego życia - nasze próby przekonania dzieci, że warto jeść zdrowo, spełzną na niczym, kiedy sami jemy tłusto, niezdrowo i dużo. Dajmy przykład! To przyszłość naszych dzieci. Wybierając ekologiczne naczynia, dokonujemy dobrego wyboru i budujemy świadomość naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Ekomaluch - dobre wybory na co dzień!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów ekologicznych, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu całej rodziny. Kosmetyki naturalne, ekologiczne środki czystości, zabawki i akcesoria dla dzieci, bio żywność i w końcu naczynia jednorazowe ekologiczne to bogaty wybór, z którego możesz korzystać wyłącznie w jednym sklepie - płacąc i czekając za wysyłkę tylko raz! Pamiętaj, że w Ekomaluch cena za dostawę zaczyna się już od 6,50 zł, a wysyłka odbywa się w ciągu 24h. Twoja paczka może być u Ciebie następnego dnia!

pixel