Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ekologiczne płyny do mycia naczyń

( ilość produktów: 31 )

Bezpieczeństwo dla zdrowia stosowanych środków czystości jest szczególnie jest istotne w przypadku płynów do naczyń. W końcu mają one bezpośredni kontakt z naczyniami, z których kolei bezpośrednio korzysta człowiek. Dlaczego podczas zakupu warto wziąć pod uwagę ekologiczny płyn do mycia naczyń?

Ekologiczny płyn do naczyń - czyli szybkie mycie i troska o środowisko

Mycie naczyń z zalegającymi resztkami jedzenia, czy zaschniętym tłuszczem często bywa dla nas uciążliwe, a jeśli dochodzą do tego jeszcze podrażnienia wywołane przez płyn do naczyń, wtedy jesteśmy już całkiem zniechęceni i zmywanie staje się przykrą czynnością.

Co więc zrobić, żeby mogło być przyjemne? Użyć niezawodnych i ekologicznych płynów do mycia naczyń!

Co wyróżnia ekologiczne płyny do mycia naczyń? Najważniejszą cechą wyróżniającą tego rodzaju płyny jest skład, który nie zawiera silnych środków drażniących skórę, a przy tym ma tak skonstruowaną formułę, że działa na tłuszcz i usuwa zabrudzenia. Naturalne płyny do mycia naczyń, to przede wszystkim bezpieczeństwo dla naszych dłoni. Czy jeśli płyn do naczyń jest pozbawiony detergentów, to oznacza, że nie pachnie? Płyn do zmywania, nie posiada w składzie sztucznych aromatów, jednak ma unikalną kompozycję, która sprawia, że jego zapach jest delikatny, a przy tym bardzo przyjemny. Powszechnie panuje mylne przekonanie, że jak produkt intensywniej pachnie to lepiej działa. Cechy te nie są ze sobą powiązane. Płyn do mycia naczyń może dobrze działać przy jednocześnie nienachalnym, aż wyczuwalnym zapachu. 

Naturalny skład, a przy tym ekologiczne opakowanie — czy można to wszystko połączyć?

Ekologiczne płyny do mycia naczyń, które są dostępne w naszej ofercie to nie tylko świetny, naturalny skład. Płyny do naczyń, zapakowane zostały w opakowania biodegradowalne, które łatwo ulegają rozpadowi i nie wpływają negatywnie na środowisko. Dodatkowo istnieje możliwość dokupowania dopełniaczy do dozowników. Dzięki czemu zmniejszysz swoje wydatki oraz zredukujesz ilość generowanego plastiku.

Czy dla osób posiadających zmywarki sklep też ma coś eko w swojej ofercie?

Alternatywą, która z powodzeniem zastąpi  ekologiczny płyn do mycia naczyń, tabletki do zmywarek. Ich skład zawiera probiotyki, które ułatwiają usuwanie tłuszczów i osadów, a przy tym dbają, by nieprzyjemny zapach nie uwalniał się z naszej zmywarki.  

A może chcesz wymienić swoje płyny do mycia naczyń na mydło?

 

 Zmywające mydło, jest to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci całkowicie zredukować ilość, wytwarzanych w trakcie mycia odpadów. Można go zużyć do końca, a przy tym jest równie skuteczny, jak klasyczny płyn do mycia naczyń
Jak widać, nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju ekologiczne płyny do naczyń. Jednak to jeszcze nie wszystko w sklepie znajdziesz również produkty, które pomogą Ci wysprzątać cały dom, a także zawierają substancje dezynfekujące. W sklepie znajdziesz różnego rodzaju środki do czyszczenia kuchniktóre pomogą usunąć nagromadzone tłuszcze, oraz osady, a także ekologiczne płyny do podłóg, dzięki którym twoja podłoga będzie lśniła czystością.  Mamy też coś, dla rodziców małych dzieci, w naszej ofercie znajdą płyn do mycia naczyń ekologiczny i w pełni bezpieczny dla delikatnej skóry małego dziecka. Bez problemu można go użyć do mycia smoczków, gryzaków czy innych zabawek. Co w przypadku gdy mycie to za mało i konieczna jest dezynfekcja? Nasza oferta to nie tylko ekologiczne płyny do mycia naczyń, zawierają się niej także ekologiczne środki do dezynfekcji rąk. Zapewniają one skuteczne oczyszczenie dłoni i walkę z wirusami a przy tym mają właściwości ochronne i nie działają wysuszająco. Nasza bogata oferta sprawi, że każda osoba, dla której ważne są naturalne składniki i skuteczne działanie znajdzie coś dla siebie. Czym on się różni od tych nieekologicznych? Przede wszystkim składem, który pozbawiony jest mocnym detergentów działających drażniąco na skórę (koniec zmywania w rękawiczkach!). Taki naturalny płyn do mycia naczyń posiada zapach najprawdopodobniej wynikający z unikalnej kompozycji składników, a nie przez zawartą dużą ilość aromatów. Wysoka intensywność zapachu może dawać wrażenie, że produkt lepiej działa, bo “mocniej pachnie”. A to właśnie sztuczne aromaty często są przyczyną reakcji alergicznych. Wybierając naturalny płyn do naczyń decydujesz się na rozwiązanie delikatne dla skóry, ale jednocześnie skuteczne dla brudu. Dostępne w naszym sklepie naturalne płyny do mycia naczyń wielu różnych producentów to nie tylko świetne propozycje ze względu na ich ekologiczny charakter, ale to świetne propozycje ekonomiczne. Zakupienie jednego opakowania do dozowania i regularne dokupowanie większej wersji dopełniającej ograniczy jednocześnie Twoje wydatki na środki czystości jak i zużycie plastiku. Warto zwrócić uwagę na to, że większość opakowań jest biodegradowalnych. A może zdecydujesz się zastąpić klasyczny naturalny płyn do naczyń mydłem gospodarczym? Mydło gospodarcze marki Cztery Szpaki czy Balja to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zero waste’owych opcjach. Produkty tego typu nadadzą się nie tylko do mycia naczyń, ale pomogą wysprzątać cały dom i przydadzą się podczas prania ręcznego. Ciekawą alternatywą do klasycznych detergentów może być też płyn do naczyń z piorących orzechów. W naszej ofercie znajdziesz także ekologiczne płyny do mycia naczyń, które mogą być bez obaw użyte do mycia smoczków, zabawek, gryzaków i innych akcesoriów, które mają bezpośredni kontakt z dzieckiem. Już teraz znajdź swój ulubiony płyn do mycia naczyń ekologiczny naszych niezawodnych i sprawdzonych producentów!
pixel