Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podpaski wielorazowe

( ilość produktów: 168 )

Hasło „podpaski wielorazowe” kiedy słyszy się je po raz pierwszy może rzeczywiście nie brzmieć tak „higienicznie”, co jest oczywiście bardzo mylnym pierwszym wrażeniem. Obecna technologia produkcyjna  i wysokiej jakości materiały zapewniają wysoką skuteczność w działaniu i użytkowaniu podpasek wielokrotnego użytku.

Podpaski wielorazowe

Podpaski wielorazowe w ostatnim czasie zdecydowanie zyskują na popularności. Nie dziwi ten trend, ponieważ świadomość ekologiczna zdecydowanie wzrasta i coraz więcej osób chce dokonywać  świadomych wyborów zakupowych, które nie rujnują matki ziemi. Taki wyborem zdecydowanie jest wielorazowa podpaska. Podpaski wielorazowe – czy są skuteczne? Zdecydowanie tak! Wielorazowe podpaski są tak samo skuteczne jak ich jednorazowe odpowiedniki. Są tak samo chłonne i wygodne. A ich ogromną zaletą jest to, że mogą być użytkowane naprawdę wiele razy. Dzięki zakupowi takich podpasek już nigdy nie będziesz miała problemu z ich brakiem i bieganiem po artykuły higieniczne do sklepu w środku nocy. Możesz dopasować różne rozmiary, które będą Ci odpowiadać. Wielorazowe podpaski są produkowane również w wersji na noc, aby zapewnić kobietom jeszcze większy komfort użytkowania.  

Podpaski wielokrotnego użytku – jak używać?

Podpaski wielokrotnego użytku niewiele różnią się od jednorazowych, jeśli mówimy o sposobie użytkowania. Różnicą jest sposób zapięcia, ponieważ podpaski wielorazowe najczęściej zapisana się na klips natomiast jednorazowe się przykleja, co dodatkowo może powodować szybsze zużycie się bielizny. Kolejny powód, aby zacząć stosować podpaski wielokrotnego użytku. Podpaski te są bardzo chłonne, często wykonane z kilku warstw chłonnych. Po zużyciu każdej koniecznie zamocz ją w zimnej wodzie – pamiętaj o tym kroku oraz o użyciu zimnej wody. Dzięki temu na materiale nie będą powstawały plamy. Po odmoczeniu podpaski wielokrotnego użytku wrzuć ją do pralki i wybierz, podobnie jak inne części garderoby. Podpaska wielorazowa - jak często zmieniać? To zależy od intensywności miesiączki. Jednak ze względów higienicznych zaleca się, żeby nie robić tego rzadziej niż co 8 godzin.   

Wielorazowa podpaska - czy jest przewiewna?

Tak, podpaski wielorazowe często są wykonane z naturalnych materiałów, co oznacza, że są przewiewne. To niezwykle cenna cecha, ponieważ dzięki temu unikasz infekcji intymnych, które mogłyby powstać na skutek idealnego środowiska do namnażania się bakterii i grzybów. Czyli ciepłego, wilgotnego i nieprzewianego miejsca. Z tego samego powodu specjaliści zalecają noszenie bawełnianej lub lnianej bielizny.    

Wielorazowe podpaski a komfort użytkowania 

Podpaski wielokrotnego użytku cieszą się opinią niezwykle wygodnych. Nie przesuwają się i dobrze dopasowują się do bielizny. Dodatkowo są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta może dobrać idealną podpaskę do siebie. Niezwykle komfortowa jest również jej przewiewność – zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi.

W połączeniu z odpowiednim i sumiennym dbaniem o te podpaski, może się okazać że nie będziesz chciała już nigdy wrócić do tych jednorazowych! Dostępne w naszym sklepie podpaski wielokrotnego użytku są przede wszystkim wykonane z naturalnych i wysokich jakościowo materiałów. Nasze ekologiczne podpaski wielorazowe dostępne są w różnych rozmiarach, wersjach na dzień i na noc do wyboru masz wiele wzorów i rodzajów materiału. Nie trudno zauważyć, że dostępne w naszym sklepie niektóre podpaski ekologiczne o dużej chłonności są produkcji producentów, którzy zajmują się także wielorazowymi pieluchami. Cóż w obu przypadkach chodzi o chłonność, wygodę, wygląd i ekologiczny charakter więc technologie produkcyjne są bardzo podobne.  

Czy to aby na pewno działa?

Tak! Wbrew pozorom te naturalne podpaski nie są wykonywane z jakiś ścinków czy resztek materiałów „tak przy okazji”. Projekty tych podpasek są przemyślane tak żeby zapewniały jak największy komfort, dyskretność, skuteczność i przyjemność użytkowania.   Podpaski wielorazowe Soft Moon Ten polski producent podpasek wielorazowych oferuje polskiej produkcji podpaski ekologiczne o dużej chłonności. Zastosowany w nich specjalny materiał PUL zapewnia nieprzemakalność podpasek a naturalne polskie i włoskie tkaniny dają uczucie wygody i delikatności podczas użytkowania. Te podpaski charakteryzują się dobrą termowentylacją   i absorpcją. Dostępne w wersji na dzień w wielu rozmiarach i na noc. Charakterystyczne, autorskie i oryginalne wzory i nazwy dadzą Ci w końcu poczucie, że podczas miesiączki ktoś w końcu o Ciebie zadbał jak trzeba. Podpaski wielorazowe Kokosi Te naturalne podpaski bambusowe zawierają warstwę nieprzemakalnego oddychającego materiału PUL na całej powierzchni. Wszyty wkład bambusa zapewnia wysoką chłonność dodatkowo producent oferuje do wyboru podpaski z warstwą zewnętrzną typu coolmax czy na przykład welur. Łatwe do doprania w kilku rozmiarach i wzorach. Podpaski wielorazowe T-Tomi Podpaski od Tomi zostały uszyte z nieprzemakalnej warstwy PUL (od majtek), z miękkiego weluru od ciała, a w środku jako warstwę chłonną mają mięsistą, wysoce chłonną frotę bambusową. Podpaskę łatwo mocujemy do majtek dzięki napom. Wielorazowe wkładki i podpaski są stworzone w duchu zero waste tak, by ograniczyć ilość generowanych śmieci oraz zaoszczędzić.   Jeśli zainteresowała Cię opcja stosowania wielorazowych podpasek koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem na blogu, który kompleksowo wyjaśni i nakieruje jak „obchodzić się” z tymi podpaskami. Wybierz swoje ulubione podpaski wielorazowe na noc i na dzień, skompletuj już teraz swój niezawodny zestaw podpasek wielorazowych.

Największe podpaski, te na noc, mogą z powodzeniem służyć jako podkłady poporodowe w połogu. Tu warto również wspomnieć, że w ofercie posiadamy bogaty wybór wkładek laktacyjnych. A jak raz już przekonasz się do wielorazowości przy wkładkach, to na pewno sięgniesz potem po podpaski wielorazowe. 

 

Na co się zdecydujesz?

Podpaski wielorazowe Pupus czy może Soft Moon? Welur czy coolmax? Różowe czy niebieskie? Link do wpisu https://www.ekomaluch.pl/Podpaski-wielorazowe-od-A-do-Z-praktyczny-przewodnik-blog-zul-1614167396.html

 

pixel