Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Laktacyjne

( ilość produktów: 49 )

Akcesoria laktacyjne

 

Karmienie dziecka piersią jest nie tylko zgodne z naturą, ale też najlepsze dla malucha. Mamy karmiące swoje dzieci piersią pragną zapewnić im to, co dla nich najlepsze, a my chcemy zapewnić komfort mamom karmiącym. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria laktacyjne.  

 Akcesoria dla mam karmiących

Oferujemy poduszki do karmienia, zapewniające zarówno mamie jak i dziecku wygodę podczas karmienia. Posiadamy w ofercie także wkładki laktacyjne, w tym także wielorazowe wkładki laktacyjne wykonane z przyjaznych skórze i dobrze chłonących materiałów, dzięki którym mogą Państwo nie tylko zaoszczędzić, ale także zapewnić komfort swojej skórze, ale także dziecku.  

Posiadamy w ofercie także wygodne ubrania dla kobiet karmiących, pozwalające na dyskretne karmienie. Oferujemy również laktatory wykonane ze specjalnych tworzyw do kontaktu z żywnością.

Ciąża i poród to czas niezwykły, jednak z wielu powodów także niełatwy. Chcąc go ułatwić, przedstawiamy Państwu w ofercie naszego sklepu akcesoria ciążowe oraz akcesoria poporodowe.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi poduszki dla kobiet w ciąży, ułatwiające przyszłym mamom sen i odpoczynek. Poduszki te zapewniają wsparcie całego ciała, jednocześnie dbając o stabilne oparcie pleców, zapewniają komfort przebywania w pozycji leżącej. Oferujemy także akcesoria takie jak adapter pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży, zapewniający bezpieczeństwo podczas jazdy zarówno mamie jak i jej nienarodzonemu dziecku. Posiadamy w swojej ofercie także ocieplające pasy ciążowe, dzięki którym przyszła mama pomimo rosnącego brzuszka może dalej nosić swoje ubrania, nawet kiedy bluzki zaczynają robić się za krótkie, czy wykonane z naturalnych materiałów poporodowe wkłady chłonące zapewniające komfort i przepływ powietrza i ułatwiające gojenie.

 

Znajdą Państwo w naszej ofercie również i inne akcesoria, a wszystkie znanych i cenionych producentów jak np. Motherhood, Nanaf Organic, Organyc czy Poofi. 

pixel