Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pielęgnacja i ochrona piersi

( ilość produktów: 2 )

Pielęgnacja i ochrona piersi w okresie karmienia to jeden z kluczowych elementów dbałości o komfort i zdrowie karmiącej mamy. Na stronie Ekomaluch.pl dostępna jest szeroka gama produktów wspierających ten delikatny okres, zapewniając mamom nie tylko ulgę, ale i niezbędną ochronę.

W kategorii tej znajdują się kremy na pękające brodawki, które łagodzą i regenerują skórę, a także specjalne podkłady laktacyjne chroniące bieliznę przed przeciekaniem pokarmu. Dostępne są także wkładki laktacyjne, które dzięki swojej chłonności zapewniają suchość i komfort.

Dla mam, które borykają się z problemem nadmiernego wycieku pokarmu, sklep oferuje również specjalne muszle laktacyjne, które zbierają cenny pokarm, zapobiegając jego marnowaniu. Ponadto, dla ochrony piersi podczas snu, można wybrać specjalne staniki czy biustonosze laktacyjne, które zapewniają odpowiednie wsparcie, a jednocześnie umożliwiają łatwy dostęp do piersi podczas nocnego karmienia.

Ekomaluch.pl oferuje także szeroką paletę produktów do masażu piersi, które pomagają w stymulowaniu laktacji oraz zapobiegają zastojom mlecznym. Są to między innymi specjalne masażery piersi, jak i manualne techniki masażu, które można wykonywać przy użyciu dostępnych na stronie olejków.

Produkty te są starannie dobrane, aby zapewnić maksymalną naturalność i bezpieczeństwo stosowania, co jest niezmiernie ważne, biorąc pod uwagę bezpośredni kontakt z dzieckiem podczas karmienia. Wybierając produkty z Ekomaluch.pl, mamy mogą mieć pewność, że korzystają z rozwiązań przyjaznych zarówno dla siebie, jak i dla swojego malucha.

pixel