Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin usługi newslettera

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI NEWSLETTER
SMARTOYS SP. Z O.O. SP. K

obowiązujący od dnia 25.05.2018r.

 

 1. Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422), Smartoys sp. z o.o. sp.k (,,Smartoys”) określa                     w niniejszym Regulaminie zasady korzystania z usługi Newsletter.
 2. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usługi Newsletter należy uważnie zapoznać się treścią niniejszego Regulaminu.
 3. Smartoys świadczy usługę Newsletter związaną z witryną sklepu internetowego („Sklep Internetowy”) ekomaluch.pl.
 4. W ramach usługi Newsletter Smartoys, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez osobę chętną na skorzystanie z tej usługi (zwaną „Użytkownikiem”) adres e-mail, będzie wysyłała informacje w formie listu elektronicznego (e-mail).
 5. Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie na czas nieoznaczony lub do momentu rezygnacji przez Użytkownika z usługi Newsletter lub też do momentu zakończenia świadczenia usługi Newsletter przez Smartoys, co może nastąpić w dowolnym momencie.
 6. Newsletter zawiera informacje o ofercie z zakresu oferowanych przez Smartoys produktów i artykułów dla dzieci, aktualnych promocji a także innych informacji dotyczących Smartoys,  w tym dotyczących opinii, konkursów, wydarzeń, nowości itp.
 7. Każdy Newsletter zawiera:
  1. informację o Administratorze Danych Osobowych jako nadawcy Newslettera;
  2. wypełnione pole „Temat” określające treść Newslettera;
  3. możliwość rezygnacji z usługi Newsletter.
 8. Korzystanie z usługi Newsletter jest uzależnione od posiadania przez Użytkownika komputera lub innego urządzenia multimedialnego z dostępem do sieci Internet, dowolnej przeglądarki internetowej oraz od posiadania przez Użytkownika aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail). 
 9. Zamówienie usługi Newsletter następuje poprzez dokonanie przez Użytkownika następujących czynności rejestracyjnych na stronie Sklepu Internetowego Smartoys:
  1. wprowadzenie poprawnego adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) Użytkownika w formularzu, zamieszczonym na stronie internetowej Smartoys;
  2. naciśnięcie (kliknięcie) przycisku „Wyślij”, „Zapisz się do newslettera” lub podobnego;
  3. zalogowanie się przez Użytkownika na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (e-mail);
  4. otwarcie automatycznej wiadomości elektronicznej e-mail wysłanej przez Smartoys                       i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na komunikację marketingową, jak również na przesyłanie informacji handlowych na wskazany przez Użytkownika w formularzu adres e-mail;
  5. zapoznanie się z treścią niniejszego Regulaminu będącego odnośnikiem (linkiem)                        w automatycznej wiadomości elektronicznej e-mail wysłanej przez Smartoys na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu;
  6. kliknięcie linku potwierdzającego rejestrację umieszczonego w przesłanej przez Smartoys automatycznej wiadomości elektronicznej e-mail;
  7. naciśnięcie (kliknięcie) w link potwierdzający rejestrację powoduje, że adres poczty elektronicznej Użytkownika (e-mail) będzie od tego momentu wykorzystywany w celu realizacji usługi Newsletter.
 10. Podanie w formularzu, podczas czynności rejestracyjnych, adresu poczty elektronicznej (e-mail) Użytkownika jest niezbędne do świadczenia usługi Newsletter.
 11. Podanie w formularzu dodatkowych danych osobowych, o ile jest to technicznie możliwe, leży w sferze uznania Użytkownika, a ich przetwarzanie uzależnione jest od zgody Użytkownika. Dane te służą do ustalania profilu Użytkownika i pozwalają na dostosowanie zawartości Newslettera do jego indywidualnych potrzeb.
 12. Użytkownik może w każdej chwili, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, zrezygnować z usługi Newsletter, klikając w link umieszczony w stopce każdego Newslettera wybierając przycisk „tutaj” w treści zdania „Jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości podobnych wiadomości kliknij tutaj” lub podobnym bądź wybierając przycisk „Wypisz się z newslettera” lub podobny.
 13. Zaprzestanie wysyłania informacji na podany adres e-mailowy następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.
 14. Reklamacje dotyczące usługi Newsletter można składać:
  1. za pośrednictwem formularza reklamacyjnego;
  2. telefonicznie, dzwoniąc na numer (022) 855 05 90;
  3. zgłoszenie reklamacji powinno zawierać w szczególności: opis sprawy, której dotyczy reklamacja, adres poczty elektronicznej (e-mail) podany podczas rejestracji dotyczącej usługi Newsletter oraz adres poczty elektronicznej (e-mail) lub adres tradycyjny do korespondencji, na który ma zostać wysłana odpowiedź na reklamację;
  4. rozpatrzenie reklamacji oraz udzielnie odpowiedzi o sposobie jej rozpatrzenia nastąpi w terminie czternastu dni od daty otrzymania zgłoszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie poinformowany zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacyjnym.
 15. Niniejszy Regulamin dostępny jest nieodpłatnie na stronie Sklepu Internetowego w formie, która umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści niniejszego Regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym posługuje się Użytkownik.
pixel