Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki edukacyjne

( ilość produktów: 45 )

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Z myślą o wszystkich naszych milusińskich przy wyborze zabawek oferowanych w tej kategorii dokonano surowej wstępnej selekcji, by móc zaofiarować przede wszystkim mądre zabawki edukacyjne, stymulujące psychofizyczny rozwój dzieci. Nie od dziś wiadomo, że uczymy się najlepiej i najszybciej, gdy nauka jest połączona z zabawą i mamy możliwość wykazania własnej inicjatywy. Samozadowolenie płynące z w ten sposób z osiągniętych efektów jest najlepszą motywacją do nauki, u maluchów, jak i uczniów.

Zabawka edukacyjna dla dzieci

W ofercie są dla każdego przedziału wiekowego odpowiednie zabawki: począwszy od najukochańszej wańki-wstańki uczącej tych najmniejszych zmysłu równowagi - wyprodukowanej przez Sopie de Vulli, aż po multimedialne zabawki dla wybierających się do szkoły firmy Canca. Obok zabawek renomowanych firm zagranicznych z całego świata jak B. Toys, Goki, Melissa&Dough, nie brakuje również produktów firm rodzimych, myślących nowatorsko o zabawkach dziecięcych, jak np. Mom's Care. Ważnym kryterium wyboru zabawek były również aspekty ekologiczne, które zadecydowały o wyborze zabawek znanych firm Plan Toys czy Rubens Barn.

Zabawki dla przedszolaków

Dostępne u nas zabawki edukacyjne pozwolą Twojemu maluszkowi na poznanie świata i praw nim rządzących, a przy tym będzie się wyśmienicie bawić! Produkty są podzielone w zależności od wieku dziecka tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego możliwości. W asortymencie znajdziesz więc zarówno takie, które uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne, jak i takie, które pozwolą pociesze nauczyć się języka obcego.

Zabawki interaktywne dla niemowlaka

Rodzicom niemowląt polecamy ekologiczne przytulanki, które pomagają maleństwu w nauce chwytania oraz stanowią wsparcie w trudnym czasie ząbkowania, ponieważ działają uspokajająco. Pięknie wykonane maskotki świetnie sprawdzą się także w charakterze prezentu.

Zabawki progresywne

Starsze dzieci będą mogły miło spędzić czas z rówieśnikami w domu lub ogrodzie przy grze zręcznościowej, rozwijającej koordynację ruchową. W dziecięcym pokoiku koniecznie muszą znaleźć się również różnego rodzaju układanki i puzzle, które wspierają zabawę wymagającą skupienia. W tej kategorii znajdziesz również kolorowe instrumenty muzyczne, na przykład pianino czy tamburyn, ponieważ wiemy, że muzyka doskonale wspiera rozwój dzieci, a przy tym gra na instrumentach jest doskonałą zabawą! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zabawek rozbudzających kreatywność dzieci.

Zabawki edukacyjne to świetny pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku. Pozwalają one na szybką i skuteczną naukę oraz rozwój. Zarówno maluchy jak i kilkulatki uwielbiają ciekawe zabawki edukacyjne. Dla rocznego dziecka warto zdecydować się na na zakup dobrze dopasowanej do wieku zabawki. W naszej kategorii znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów zabawkowych oraz gadżetów dla dzieci. Niezależnie czy szukasz zabawki dla 2 latka czy dla 6 latka tutaj z pewnością wybierzesz trafioną niespodziankę. 

Jaką zabawkę edukacyjną dla 3 latka wybrać?

Jaka zabawka edukacyjna dla 6 latka będzie najlepsza? W zależności od wieku, dziecko potrzebuje innych bodźców oraz stymulatorów, jakie zapewnią mu zabawki edukacyjne. Dla 4 latka warto wybrać prezent pozwalający na doskonalenie umiejętności. Dziecko w tym wieku poznaje świat poprzez zabawę i w to właśnie ona pozwala mu na naukę. Zabawka edukacyjna dla 5 latka powinna być już bardziej złożona, ponieważ dziecko w tym wieku poznaje już litery oraz liczby. Warto postawić więc na zabawki edukacyjne, pomagające w przyjemny sposób zapamiętywać najważniejsze informacje o otoczeniu a także nazwy oraz kształty znaków. Jaką zabawkę dla chłopca wybrać? Przy wyborze zabawki dla chłopca warto wziąć pod uwagę tematykę. Pojazdy, piraci czy ludziki to typowe zabawki najczęściej wybierane przez chłopców. Jeżeli chodzi o zabawki dla dziewczynek wśród propozycji na pierwszym miejscu znajdują się lalki, akcesoria kuchenne czy pluszowe zwierzątka. Bardzo często jest jednak tak, że chłopcy i dziewczynki mają wspólne zabawy i trudno o podział tematów. Uniwersalnym prezentem są więc zabawki edukacyjne, które bez wątpienia ucieszą każde dziecko.  

pixel