Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wiosna! Czas spacerów - przegląd zabawek drewnianych do zabrania na spacer

2020-04-29
Wiosna! Czas spacerów - przegląd zabawek drewnianych do zabrania na spacer

Nareszcie zrobiło się ciepło i co najważniejsze słonecznie! Hurraaa!!! Znów będziemy chodzić na spacery do parku, albo do pobliskiego lasu. Czekają nas wycieczki rowerowe, wyciągniemy rolki i hulajnogi.

Oto co proponujemy zabrać na spacer:

Drewniany wózek dla lalki

Kids Concept NEO Wózek Drewniany Natural

Wózki dla lalek - mogą być głębokie, albo spacerówki. Najbardziej zachęcamy do wózków drewnianych, ale wiadomo, że dla dziecka nie jest to najważniejsze. Z pewnością jednak, jeśli chcemy, żeby wózek przetrwał zabawę kilkorga dzieci, drewniana opcja będzie zdecydowanie najtrwalsza.

Pchacze - zabawki na patyku

Pchacz Kaczka - zabawka do pchania, Goki

Zabawki na patyku, tzw. pchacze lub pchanki - to najczęściej drewniane zwierzątka kłapiące łapkami w czasie poruszania. Pozycja obowiązkowa każdego dziecka, które świeżo opanowało sztukę chodzenia! Zabawka znana od pokoleń. Można ją również obejrzeć w Muzeum Zabawek w Kielcach.

Drewniane chodziki

Drewniany wózek do pchania z klockami, Plan Toys®

Drewniane chodziki - czyli alternatywa dla wózków dla lalek. Nadają się i dla dziewczynek, i dla chłopców. Tu najbardziej poleciłabym kilka chodzików firmy Plan Toys. Są to wózek z klockami, produkt dostępnym na polskim rynku od ładnych kilku lat, oraz nowości - van - w trzech wersjach kolorystycznych - niebieskiej, żółtej i różowej. 

Drewniany chodzik niebieski van - walker, Plan Toys®

Dlaczego polecam akurat te chodziki? Otóż każdy z nich, z tyłu posiada pokrętło, które służy jako hamulec. Czyli jeśli dziecko jeszcze słabo chodzi możemy spowolnić jego chód, tak żeby nie musiało biec za chodzikiem narażając się na przewrócenie. W miarę opanowywania sztuki sprawnego chodzenia pokrętło można poluzować i chodzik będzie jeździć swobodniej. Wspaniały patent, prawda?

Drewniany chodzik z ptaszkami, Plan Toys®

Dodatkowo wszystkie chodziki Plan Toys na kółkach mają gumowe zabezpieczenia dzięki którym wycieczki po domu nie będą skutkować porysowaniem podłogi.

Już wkrótce napiszę o zabawkach i zabawach na świeżym powietrzu, takich, które zaangażują całą rodzinę i pozwolą wspólnie spędzić czas :-).

Tymczasem życzę udanych spacerów!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel