Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ECOZONE

( ilość produktów: 3 )

Międzynarodowa firma Ecozone zajmuje się produkcją ekologicznych środków czystości oraz produktów, których celem jest zaoszczędzenie cennej dla planety - energii. Marka Ecozone to również eko – zakręcone gadżety, które są wykorzystywane w każdym domu nastawionym na ochronę środowiska. Firma Ecozone powstała w 1997 roku w Wielkiej Brytanii i stała się liderem trendu eko. Marka ta, do dziś propaguje ten styl życia wśród szerokiej gamy klientów.

W trosce o dobro planety

Marka Ecozone powstała przede wszystkim z myślą o potrzebach współczesnych klientów, dla których troska o środowisko naturalne ma niebagatelne znaczenie. W ofercie firmy Ecozone znajdują się między innymi kule do prania, orzechy do prania, płyn do mycia podłóg i szereg innych środków czystości, które cieszą się przyjaznym i bezpiecznym składem. Produkty dostępne w tej kategorii stanowią ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla podstawowych czynności domowych. Nie zawierają barwników, środków czyszczących pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych konserwantów GMO, a ponadto nie są testowane na zwierzętach.

Czysty dom

Czystym dom to jeden z warunków komfortowego życia, dlatego warto dokładać wszelkich starań, by zapewnić to sobie i swoim bliskim. Decydując się na środki czyszczące marki Ecozone, wybierasz bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Produkty dostępne w tej kategorii, bezsprzecznie poprawią jakość życia wszystkich domowników, mając również na uwadze również aspekt ekologiczny. Wszystko to za sprawą certyfikatu Ecolabel, który posiada każdy z produktów tej marki. Certyfikat Ecolabel koncentruje się przede wszystkim na procesie przetwarzania surowców i produkcji końcowego towaru, pod względem zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko.

Zdrowa planeta, to szczęśliwa planeta!

Decydując się na produkt, jakim jest Ecozone wykonujesz krok zarówno w kierunku swojego zdrowia, jak i w kierunku troski o planetę. Stosując rozwiązania ekologiczne sięgasz po bezpieczne i przyjazne skórze składniki. Skąd wiedzieć, że dany produkt nie oddziałuje negatywnie na środowisko? Choćby z certyfikatu, jakim jest Ecolabel. Ecolabel, w Polsce znany również jako „europejski kwiatek” jest dobrowolnym certyfikatem przyznawanym przez Komisję Europejską od 1992 roku. Przyznaje się go zarówno produktom, jak i usługom, których cały cykl życia ma jak najmniejszy wpływ na przyrodę. Certyfikat ten mogą uzyskać wszystkie produkty, a także usługi z wyjątkiem napojów, produktów farmaceutycznych, pożywienia, a także wyrobów medycznych. Nie czekaj i już dziś postaw na produkty marki Ecozone. Wybierz markę godną zaufania, która jednocześnie pomoże Ci zachować czysty i zdrowy dom!

pixel