Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Yope

( ilość produktów: 64 )

Yope to marka kosmetyków oraz środków czystości, która powstała z myślą o Tobie, Twoich najbliższych oraz naszej planecie. Założycielami Yope są Karolina i Paweł, małżeństwo będące rodzicami dwójki dzieci. Podobnie jak większość ekologicznych marek dostępnych na rynku, firma Yope powstała z troski o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych. Karolina i Paweł zamarzyli o tym, by cała ich rodzina mogła korzystać z produktów naturalnych oraz jakościowych, które jednocześnie będą dostępne w przystępnej cenie. Kosmetyki i środki czystości dostępne wówczas na rynku nie spełniały ich oczekiwań. Tak oto powstała firma Yope.

Sekret Yope tkwi w naturze

Receptury produktów Yope są opracowywane przez doświadczonych kosmetologów oraz dermatologów. To za sprawą płynnej i udanej współpracy udaje się tworzyć unikalne produkty, które cieszą się krótką listą składników. W ofercie tej marki dostępne są kosmetyki takie jak m.in. żel pod prysznic Kadzidłowiec i Rozmaryn Yope, Mydło w płynie Kwiat Lipy Yope i wiele innych. W kwestii środków czystości Yope oferuje preparaty takie jak płyn do czyszczenia łazienki, płyn do mycia podłóg, naturalny płyn do mycia naczyń itp. Na liście składników każdego z wymienionych produktów znajduje się jedynie to, co niezbędne. To dzięki temu preparaty Yope są dobre i delikatne. Kosmetyki i środki czystości tej marki oparte są przede wszystkim na dobroczynnych masłach i olejach roślinnych, glicerynie i allantoinie, a ponadto są one bogate w delikatne naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty. Część składników posiada certyfikat Ecocert.

Fantazyjne zapachy kluczem do sukcesu Yope

To, co wyróżnia markę Yope na rynku to również zapach każdego z preparatów. W trosce o to, by produkty pachniały wyjątkowo, naturalnie oraz przyjemnie, Karolina i Paweł nieustannie szukają inspiracji. Na szczególną uwagę zasługują preparaty o zapachu werbeny, kadzidłowca z rozmarynem, herbaty z miętą oraz geranium, dzięki którym marka ta szczególnie odznacza się na rynku. Wypróbuj żel pod prysznic Kadzidłowiec z Rozmarynem i ciesz się nieziemskim efektem!

pixel