Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sodasan

( ilość produktów: 49 )

Sodasan to producent ekologicznych środków czystości oraz kosmetyków. Produkty tej firmy stanowią bezpieczną i zdrową alternatywę dla preparatów chemicznych. W ofercie marki dostępne są między innymi Sodasan płyn do prania lub proszek, Sodasan mydło roślinne oraz płyny i żele do toalety, płyny do czyszczenia powierzchni szklanych i wiele innych produktów, po które sięgają przede wszystkim świadomi konsumenci.

Dla kogo przeznaczona do marka Sodasan?

W tym przypadku odpowiedź jest prosta, ponieważ marka Sodasan przeznaczona jest dla każdego, kto chce aktywnie uczestniczyć w codziennym dbaniu o nasze środowisko. Wyprodukowane na bazie surowców naturalnych Sodasan mydło roślinne jest świetnym detergentem do codziennego użytkowania przez osoby o wrażliwej skórze. Przyjazny alergikom jest każdy z produktów tej marki, a na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje Sodasan płyn do prania, który jest wolny od enzymów, a ponadto nie zawiera alergenów.

Za co konsumenci doceniają markę Sodasan?

Każdy z produktów oferowanych przez tę markę jest w pełni ekologiczny (BIO). Preparaty marki Sodasan cechuje nie tylko naturalny skład, ale również bardzo wysoka jakość, która zadowala klientów o różnych preferencjach i oczekiwaniach względem kupowanych produktów. Dzięki preparatom Sodasan klienci są w stanie osiągnąć zadowalające efekty podczas mycia oraz czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. Marka Sodasan to współcześnie jeden liderów wśród ekologicznych środków czyszczących w Polsce. Podstawą każdego preparatu są komponenty mydlane, które są wyprodukowane tylko z naturalnych olejków roślinnych. Produkty Sodasan nie zawierają syntetycznych konserwantów, dioksyn, ani innych substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Ponadto, produkty SODASAN wspierają rolnictwo w krajach Trzeciego Świata w projektach Fair Trade oraz finansują zalesianie terenów. Zarówno produkty, jak i cały proces produkcyjny są certyfikowane przez EcoCert, EcoGarantie, Prima Klima, Greenpeace, Vegan - niezależne, międzynarodowe organizacje certyfikujące.

W obecnym czasie większość produktów kosmetycznych oraz czyszczących jest wytwarzana ze sztucznych komponentów, co nie jest zdrowe, ani bezpieczne zarówno dla nas jak i ekologii otaczającego nas środowiska.

Sodosan – w trosce o naturę

Chcąc wyjść naprzeciw chemicznym wynalazkom stworzono markę Sodosan. Nasze produkty są gwarancją jakości i bezpieczeństwa, więc bez obaw możemy ich używać w obecności naszej pociechy, bez obaw o Jego zdrowie.Wszystkie składniki kosmetyków i środków czyszczących Sodosan są pochodzenia naturalnego, więc realnie chronimy środowisko przed zanieczyszczeniem, a także przyczyniamy się do ochrony samych siebie przed działaniem substancji chemicznych.

Sodosan – zadziwiająca skuteczność

Produkty mimo braku sztucznych substancji są w pełni skuteczne, środki czyszczące świetnie radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a kosmetyki są delikatne, posiadają przepiękne zapachy i nie wysuszają skóry. Środki czystości Sodosan są wykonane z najwyższej jakości ekologicznych składników, więc używając ich nie ingerujemy w środowisko przyrodnicze.

pixel