Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gry dla dzieci

( ilość produktów: 27 )

Gry dziecięce

Gry planszowe to królowe wszystkich gier. Zaletą jest nie tylko ich rozrywkowy charakter, ale również funkcja edukacyjna. Mimo rosnącej konkurencji, jaką są gry multimedialne czy konsole, popularność gier planszowych nie słabnie ani na chwilę. Na rynku pojawiają się coraz nowsze propozycje, które świetnie odpowiadają gustom graczy. W naszej ofercie znajdą państwo gry planszowe przeznaczone dla dzieci od drugiego roku życia. Jest to doskonały moment na rozpoczęcie edukacji przez zabawę ze swoją pociechą. Taka forma rozrywki nie dość, że sprawi dziecku ogromną frajdę, to w zależności od rodzaju gry, pozytywnie wpłynie na koordynację ruchową dziecka oraz wszelkiego rodzaju kompetencje komunikatywne pociechy. Poprzez szereg działań związanych z grą, wspomagamy inteligencję oraz rozwój umysłowy i poznawczy u dziecka.

 Gry dla maluchów

Kolejną zaletą gier planszowych jest możliwość ich wykorzystania w każdej chwili. Jest to doskonałe zajęcie dla całej rodziny zarówno w deszczowe popołudnie, jak i piękny poranek na świeżym powietrzu. Tak przyjemna forma spędzania wolnego czasu dodatkowo zacieśnia więzy rodzinne, pozwalając tym samym na odprężenie po ciężkim tygodniu pracy. Sprawdź naszą ofertę i zrób piękny prezent sobie i swoim bliskim!

Proste gry dla dzieci

Warto zacząć od gier stosunkowo prostych, żeby nie zniechęcić dziecka zbyt skomplikowanymi zasadami. Jeśli dziecko się zachęci, można stopniowo zwiększać poziom trudności.

pixel