Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawa w dom

( ilość produktów: 6 )

Dzieci uczą się poprzez naśladowanie pierwowzorów, czyli najczęściej swoich rodziców. W ten sposób najpierw uczą się uśmiechać, trzymać łyżkę, chodzić, a później wykonywać wszystkie ważne czynności w domu, począwszy od gotowania, a skończywszy na wierceniu dziur w ścianie. Przy czym nie chodzi tylko o nabywanie umiejętności zręcznościowych, lecz również o granie ról w kontaktach socjalnych. Mądre zabawki pomogą dzieciom w tych życiowych wprawkach. Takimi są domki dla lalek oraz akcesoria typowe dla zawodów: sprzedawcy, kucharza, lekarza, ogrodnika, rzemieślnika i wędkarza.

Zabawki te, w miniaturze odzwierciedlające rzeczywistość, mają za zadanie z jednej strony dostarczyć bodźców do naśladowania, a z drugiej również do zanurzenia się w krainę własnych wyobrażeń o świecie z piratami, kosmonautami i stadniną koni, z telefonem komórkowym i teatrem. Przy czym zabawki te są zachętą do grania stereotypowych ról płci tylko wtedy, gdy takie podpatrzą w swoim otoczeniu. W sklepie są oferowane zabawki prawie wyłącznie z odnawialnych surowców: tekstylne i drewniane, głownie pionierskiej firmy Plan Toys oraz Erzi.

ZABAWA W GOTOWANIE

Pamiętasz, jak bardzo lubiłaś zabawę w gotowanie, gdy byłaś mała? Możliwość przyrządzenia niewidzialnej zupy bądź zaparzenia herbatki „na niby” podczas wspólnych popołudni z najbliższymi, były Twoją ulubioną czynnością? Zaszczep w swoim maluchu miłość do gotowania już od najmłodszych lat, a może w przyszłości zostanie światowej sławy kucharzem lub kucharką! Jak to zrobić? Z pomocą nadchodzą specjalne akcesoria do zabawy w gotowanie!

Dzieci od najmłodszych lat interesują się światem dorosłych. Kuchnia – królestwo każdej mamy stanowi wielką niewiadomą, której odkrywanie jest jedną z najciekawszych atrakcji dla malucha. Dzięki zabawkom, które choćby w miniaturze odzwierciedlają świat dorosłych, mamy szanse dostarczyć dziecku bodźce do naśladowania oraz możliwość zanurzenia się w krainie własnych wyobrażeń. Maluch, w trakcie takiej zabawy może rozwijać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie swojego własnego świata. Brzmi magicznie, prawda?

Krojenie warzyw, komponowanie sushi oraz przygotowanie śniadania na tacy w bezpieczny sposób? Znakomity pomysł! Oczywiście, pod warunkiem, że zaopatrzysz kolekcję swojego dziecka w specjalne, drewniane akcesoria! Pozwól zatopić się maluchowi w codziennych czynnościach, z którymi Ty masz do czynienia na co dzień i rozwijaj jego manualne zdolności! Świetna zabawa gwarantowana!

pixel