Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lalki dla dzieci, zabawki dla dziewczynek

( ilość produktów: 1 )

Lalki są nieodłącznym elementem każdego domu, w którym mieszka dziecko. Uważane niegdyś za obiekt kultu, w dzisiejszych czasach są najlepszymi przyjaciółkami każdej małej dziewczynki oraz… małego chłopczyka! Ręcznie robione lalki dla dzieci dostępne w tej kategorii zachwycają swym realistycznym wyglądem i nieziemskim urokiem. W czym tkwi ich tajemnica?

Wyjątkowe i unikalne

Lalki od marki Rubens Barn są jedyne w swoim rodzaju. Wykonane z największą starannością, cieszą maluchy swoją miękkością oraz funkcjonalnością. Wyjątkowość tych modeli tkwi w ich anatomicznym kształcie i oryginalnym wyglądzie. Lalki dla dzieci pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu każdego malucha. Można je przewijać, przebierać, a nawet… karmić! Dziecięca fantazja nie zna granic, dlatego zabawy z lalkami w roli głównej posiadają najpiękniejsze i najciekawsze scenariusze, jakie w ogóle mogą powstać. Księżniczka uwięziona w wieży? A może baletnica, która tańczy w rytm pięknej muzyki? W tym przypadku, możliwości jest więcej, niż mogłaby to znieść wyobraźnia dorosłego!

Nie tylko dla dziewczynek

Istnieje przekonanie, że lalki to tylko i wyłącznie zabawki dla dziewczynek. Tymczasem, po lalki od marki Rubens Barn równie chętnie sięgają chłopcy, co pozytywnie wpływa na ich rozwój. Zabawa lalkami uczy bowiem troski oraz budzi w dzieciach wrażliwość i opiekuńczość, która jest niesamowicie ważna na tym etapie rozwoju. Empatyczne lalki dostępne w tej kategorii stymulują rozwój emocjonalny oraz rozwój mowy. Ze względu na swój anatomiczny kształt, oswajają malucha z częściami swojego ciała, dzięki czemu dziecko więcej rozumie i wie. Lalki dla dziewczynek i chłopców Rubens Barn są również znakomitym rozwiązaniem dla maluchów z zaburzeniami sensorycznymi. Taką przyjaciółką nie pogardzi żadne dziecko!

Zabawki towarzyszą dzieciom w różnym wieku niemalże każdego dnia. Są doskonałym sposobem na rozrywkę i jednoczesną naukę przez rozwijanie wielu zdolności. Klasyką w przypadku dziewczynek są lalki, z którymi bardzo często lubią się utożsamiać, a także otaczać je opieką i fantazjować o wykreowanym dla nich życiu. Dziś asortyment jest na tyle różnorodny i szeroki, że jako rodzic bez trudu wybierzesz lalkę szmacianą lub inną, która najlepiej przypadnie do gustu maluchowi.  

Bezpieczne i angażujące

Szczególnie warte polecenia są lalki szmaciane, którymi dziecko nie będzie mogło zrobić sobie krzywdy. Są realistyczne, występują w wielu rozmiarach i wersjach, które różnią się od siebie kolorami i długością włosów, ubrankiem, rysami twarzy oraz płcią. Bez trudu znajdziesz lalki przedstawiające dziewczynki, chłopczyków i zwierzęta.  

Uniwersalny prezent

Choć lalki najbardziej kojarzone są z dziewczynkami, również mali chłopcy będą zadowoleni z takiego prezentu. Mogą one towarzyszyć im w domu, w podróży i w trakcie zabawy z innymi dziećmi. To prosty i efektowny sposób na długie godziny rozrywki. Przekonaj się sam! Do zabawki można dodać na przykład domek!

pixel