Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ubranka dla lalek

( ilość produktów: 1 )

Lalka i samochodzik to dwie obowiązkowe zabawki, które powinny się znaleźć w kolekcji każdego malucha. Piękne, długowłose i niesamowicie stylowe postaci towarzyszą każdej małej dziewczynce w jej codziennych czynnościach. I choć lalki są postrzegane jako typowo dziewczęce akcesoria, to uświetniają one również mnóstwo chłopięcych zabaw. W dziecięcych realiach, lalka może być najlepszą przyjaciółką, klientką w sklepie, a nawet pacjentem u lekarza. Wszystko to za sprawą bujnej wyobraźni malucha. Dziecięcy świat to bez wątpienia najpiękniejsze miejsce na ziemi!

Zabawa w przebieranki

By zabawa była udana, każda laleczka potrzebuje odpowiedniego ubrania! Ubranka dla lalek dostępne w tej kategorii są niezwykle ciekawe i urocze, dlatego przypadną do gustu każdego malucha. Stylowe i kolorowe akcesoria są podstawą udanej zabawy, podczas której dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne, a ponadto rozwija swoją kreatywność. Zabawa w przebieranki to znakomita rozrywka zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Łączenie kolorów ubranek i dopasowywanie spodni do kurteczek i innych elementów, daje dziecku szerokie pole do testowania swojego zmysłu estetycznego, co należy kreować już od najmłodszych lat. Taka rozrywka nie nudzi się nigdy!

Opieka nad bobasem

W kategorii tej znajdują się zarówno ubranka dla lalek, jak i akcesoria w postaci butelek, smoczków czy nawet zestawów do przewijania. Opieka nad takim wymyślonym przyjacielem jest znakomitym zajęciem dla maluchów, które oczekują młodszego rodzeństwa. Przewijanie lalki i jej karmienie uczy dziecka troski, opieki i wrażliwości w stosunku do nowonarodzonego bobasa. Nauka przez zabawę? Ręcznie robione lalki Rubens Barn z zestawem odpowiednich ubranek i akcesoriów to połączenie obu tych aspektów, dlatego warto zafundować maleństwu taką rozrywkę!

pixel