Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przytulanki dla niemowląt

( ilość produktów: 5 )

Przytulanki odgrywają ogromną rolę w rozwoju ruchowym oraz emocjonalnym dziecka. W tej kategorii znajdują się zabawki do przytulania, całowania i tarmoszenia, wykonane wyłącznie z tekstyliów wysokiej jakości. Są one bez wyjątku miękkie, lekkie i atrakcyjne kolorystycznie. Najczęściej można je wyprać, choć przez małoletnich właścicieli cenione są za właściwość przyjmowania zapachów kochanych osób, dających im szczególne poczucie bezpieczeństwa.

Przytulanki dla dzieci to wyjątkowe zabawki i ważne pamiątki z dzieciństwa. Często towarzyszą one maluchom w najważniejszych momentach ich życia — zarówno tych szczęśliwych, jak i przykrych lub smutnych. Maskotki zwiększają poczucie bezpieczeństwa dziecka i pozwalają mu łatwiej poradzić sobie z trudnymi emocjami. W dodatku można je podarować również tym najmłodszym pociechom, nawet w wieku niemowlęcym. Właśnie z tego warto przyjrzeć się bliżej zabawkom znajdującym się w tej kategorii.

Dlaczego dzieci tak kochają przytulanki?

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka to prawdziwy skarb i niezwykła pamiątka z najwcześniejszych lat życia. Wszystkie maskotki dostępne w sklepie wykonano z wysokiej jakości materiałów, które są odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Maluchy uwielbiają je za to, że są miękkie i przytulne, a do tego przesiąkają zapachem ukochanej osoby. Dzięki temu czują się z nimi bezpiecznie i chętnie je przytulają. Przytulanki to również fantastyczni towarzysze zabaw dla starszych dzieci. Są świetnymi kompanami podczas domowych przyjęć z ciastem i herbatką. Jeśli wybrane zabawki towarzyszą im od dzieciństwa, to z pewnością nie będzie im łatwo się z nimi rozstać.

Jak wybrać odpowiednią przytulankę dla niemowląt?

Przytulanka dla niemowlaka powinna być miękka i przyjemna w dotyku. Musi koniecznie zostać wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby przetrwała wiele lat zabawy i nie podrażniała skóry dziecka. Maskotki tego typu to towarzysze dziecka przez długie lata — często dorastają wraz z maluchem i uczestniczą w coraz to bardziej kreatywnych zabawach. Warto pamiętać, że przytulanki mają wiele różnych kształtów i kolorów. Dzięki temu są bardzo atrakcyjne dla dzieci. Jeden z najpopularniejszych modeli to miś przytulanka dla niemowlaka, który przyciąga uwagę sympatycznym pyszczkiem i piękną kolorystyką.

Czy przytulanki dla niemowląt to dobry pomysł na prezent?

Przytulanka dla noworodka może być fantastycznym pomysłem na prezent. Maluch będzie miał z nią wiele dobrych skojarzeń, szczególnie jeśli zostanie mu podarowana przez bliską osobę. W trakcie dorastania będzie również tworzył coraz więcej pięknych wspomnień związanych z ulubioną maskotką. Może ona posłużyć nawet odpędzaniu nocnych koszmarów. Urocze przytulanki do spania z pewnością ułatwią dziecku pierwsze noce spędzone bez rodziców w osobnym pokoju. Prezentowane maskotki są wysokiej jakości, dzięki czemu będą pięknymi pamiątkami z dzieciństwa, o których w przyszłości maluch może opowiedzieć własnemu dziecku.

Wybór zabawek podyktowały doświadczenia matek: one np. nigdy nie obcinają metek przy nowych zabawkach, gdyż z reguły to one właśnie wzbudzają ogromne zainteresowanie maluchów. Z tego powodu wśród oferowanych zabawek jest wiele pluszowych zwierzaków lub bardzo lubianych chusteczek wyposażonych we wszyte kolorowe wstążeczki i metki, np. firm La Millou oraz Snoozebaby.

 

pixel