Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gwiazdka u poważnego malucha. Poradnik prezentowy

2018-12-10
Gwiazdka u poważnego malucha. Poradnik prezentowyO ile dwulatkowie i trzylatkowie dopiero zaczynają rozumieć sens świąt i dawania sobie prezentów, to dzieci z dłuższym już stażem są całkowicie zaznajomione z tym wydarzeniem i całą jego otoczką. Z tego też powodu, wybór odpowiedniego prezentu dla dziecka zaczyna być nieco większym wyzwaniem. Dorastający maluch ma bowiem coraz większe oczekiwania, a ponadto pojawiają się listy do Świętego Mikołaja i Gwiazdki, których treść nieraz potrafi zaskoczyć każdego dorosłego. Jak wybrnąć z tej opresji? Czym zastąpić tablet najnowszej generacji, by pociecha była zadowolona? Oto nasze propozycje!

1.    Drewniany zlewozmywak z lodówką
2.    Domek dla lalek z patio
3.    Parking dla samochodów

W roli pomocy kuchennej, czyli drewniane AGD dla najmłodszych!

Zabawy w dom mogą przybierać różną formę. Jednego razu maluchy z przyjemnością wcielają się w rolę mamy, która przygotowuje pyszny podwieczorek, a innego razu dzieciaki chętnie udają tatę reperującego zabawki. Aktywności te pozytywnie wpływają na rozwój każdego dziecka, dlatego warto stwarzać okazje do tak uspołeczniającej rozrywki. Z tego też powodu, doskonałą propozycją na świąteczny prezent okaże się drewniany zlewozmywak z lodówką, który z pewnością przyniesie maluchowi mnóstwo radości. Wspólne przygotowywanie posiłków? Z dziecięcą wersją AGD będzie to możliwe i… bezpieczne!

Dla dziewczynek i nie tylko, czyli domek dla lalek z patio!

Choć domek dla lalek uznawany jest za zabawkę skierowaną jedynie do dziewczynek, to prawda jest zupełnie inna. Potwierdzenia tej tezy nie trzeba szukać daleko, ponieważ chętnie opowie o tym każdy mały chłopiec, który przynajmniej raz miał okazję doświadczyć cudowności tej zabawy. Domek dla lalek otwiera przed dzieckiem mnóstwo możliwości, a ponadto tworzy pole do odgrywania różnych ról przez malucha. Ogromnym walorem zabawy z wykorzystaniem domku dla lalek jest fakt, iż dzięki temu dziecko ćwiczy mowę i rozwija swoją kreatywność. Przy odpowiednim wsparciu osób dorosłych, domek dla lalek może pełnić również funkcję terapeutyczną, a mianowicie pomoże oswajać malucha z jego lękami, a ponadto tłumaczyć emocje i otaczający go świat.

Zestaw małego rajdowca, czyli tor wyścigowy i garaż w jednym!

I na sam koniec absolutny hit gwiazdkowy, który z pewnością przypadnie do gustu dorastającego malucha. Parking dla samochodów będący jednocześnie torem wyścigowym to zabawka, która okaże się nie tylko świetną formą rozrywki, ale również wyzwoli ogromne pokłady kreatywności u pociechy. To, co szczególnie wyróżnia ten projekt na tle innych gadżetów dla dzieci, to fakt iż maluch może malować kredą po torze i w tej sposób kierować ruchem drogowym. Kreatywnie? Zabawnie? Dokładnie takie powinny być prezenty dla najmłodszych!

Obdarowywanie najbliższych prezentami to wspaniały zwyczaj, jednak najpiękniejsze co możesz ofiarować swojemu dziecku to czas i bezgraniczna miłość. Święta to magiczny czas, który stwarza okazję do umocnienia więzi i celebrowania wspólnych chwil. Pamiętaj, że w święta… miłość rośnie wokół nas!
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018

Polecane

pixel