Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Łóżeczko turystyczne – czy warto je mieć?

2024-06-19
Łóżeczko turystyczne – czy warto je mieć?

Oczekiwanie na pojawienie się dziecka na świecie to czas intensywnych przygotowań na to wydarzenie. Ich ważną częścią jest zakup wszystkich akcesoriów, które są niezbędne dla komfortu malucha. Rodzice na bardzo duży dylemat natrafiają przy wyborze łóżeczka. Naturalnym wyborem wydaje się stacjonarny, drewniany model, jednak coraz więcej osób decyduje się na zakup łóżeczka turystycznego. Czym jest i jakie posiada zalety? Odpowiadamy!

Co to jest łóżeczko turystyczne?

W sklepach można znaleźć wiele modeli łóżeczek dziecięcych. Jednym z nich jest łóżeczko turystyczne Lionelo. Czym różni się ono od modeli tradycyjnych? Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że wersje turystyczne mają charakter przenośny. Posiadają one prosty mechanizm rozkładania i składania, które pozwala na dowolne zmienianie miejsca ustawienia. Są one przy tym tak samo jakościowe, jak typowe łóżka dla niemowląt. Co stoi za tak dużą popularnością tego typu modeli? Sprawdźmy!

Czy warto nabyć łóżeczko turystyczne Lionelo?

Młodzi rodzice bardzo cenią sobie łóżeczka turystyczne ze względu na ich mobilność oraz kompaktowość. Jak już wspomnieliśmy, tego typu produkt można łatwo złożyć i rozłożyć. Ze względu na niską wagę oraz torbę dołączoną do zestawu można z łatwością przetransportować łóżeczko z miejsca na miejsce. Rodzinne wakacje? Weekendowy wyjazd do dziadków? Bez względu na cel podróży łóżeczko turystyczne Lionelo można wszędzie zabrać ze sobą.Łatwość przenoszenia to właściwość, którą można również wykorzystać podczas codziennego funkcjonowania. Każdy rodzic, który zajmuje się dzieckiem, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wymagające jest wykonywanie obowiązków domowych, łącząc to z pilnowaniem malucha. Łóżeczko turystyczne Lionelo pozwala na wstawienie go np. do kuchni, dzięki czemu możemy spokojnie gotować obiad, mając jednocześnie oko na naszą pociechę.Wielu rodziców zastanawia się, czy takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne. W końcu bezpieczeństwo malucha to absolutny priorytet. Czy są tutaj uzasadnione powody do obaw? Absolutnie nie. Łóżeczka turystyczne są bezpieczne pod każdym względem. Nie posiadają one ostrych krawędzi, dobrze zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem, a jednocześnie są stworzone z materiałów bezpiecznych dla małych szkrabów. Przed zakupem warto się jednak upewnić się, czy wybrany model posiada wszystkie konieczne atesty.Łóżeczka turystyczne dla dzieci charakteryzują się możliwością łatwego przenoszenia z miejsca na miejsce. Dzięki ich użyciu wspólne wakacje lub weekendowe wyjazdy z niemowlakiem nie będą już stanowiły problemu. Tego typu łóżeczko to również nieoceniona pomoc przy codziennym zajmowaniu się dzieckiem. Są one także w pełni bezpieczne, dlatego też rodzice nie muszą obawiać się o niższą jakość niż w przypadku tradycyjnych modeli.

pixel