Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Memory i domino - najlepsza nauka i zabawa

2019-09-11
Memory i domino - najlepsza nauka i zabawa

Tradycyjne gry obowiązkowe w każdym domu! Dzisiaj o niedrogich i prostych grach do wspólnej zabawy z dziećmi. Jako pierwszą polecam klasyczną grę w domino,  dla dzieci od 3 lat. Zabawa polega na dopasowywaniu liczb i zwierzątek widocznych na 28 tekturowych tabliczkach. Ładne kolory i obrazki uczą zapamiętywania, zręczności i spostrzegawczości.

Gra tekturowe Domino z liczbami DJ08168

Innym rodzajem domino są trójkątne matematyczne tabliczki, gra polega na dopasowywaniu rogow odpowiednimi z cyframi.

Drewniane domino trójkąty matematyczne, Goki

Memo – znane wszystkich od dawna, klasyczna zabawa w zapamiętywanie i „kolekcjonowanie” par takich samych obrazków. Wygrywa ten, komu uda się znaleźć najwięcej spośród 12 par, w tym wypadku drewnianych tabliczek przedstawiających znaki drogowe.

Memo znaki drogowe, Goki

Innym wariantem gry memo jest  - Goki - dotykowa układanka pamięciowa. Niezwykły jej wariant polega na znajdywaniu par za pomocą dotyku. Walcowate klocki mają różną powierzchnię, którą należy rozpoznać palcami. Gra znakomicie rozwija zmysł dotyku i daje wiele radości.

Memo dotykowe w woreczku, GOKI-59004

Wracamy do domino – polecam domino zwierzątka  firmy Goki. Zabawa polega na dopasowywaniu postaci wesołych zwierzątek widocznych na 28 drewnianych tabliczkach.

Domino zwierzątka, Goki 56961

Nieco starszym dzieciom i całej rodzinie polecam – proste, klasyczne, czarno - białe domino, w drewnianym ekologicznym pudełku. W drewnianej kasetce znajduje się 28 klocków.

Drewniane domino, Goki 15449

Pięciolatkom  polecam zakup zestawu do układania, zawierający aż 250 elementów, w tym dzwonek, podstawki, pochylnię. Doskonale uczy cierpliwości i dokładności.

Domino, zestaw 250 części, Toys PureHS 440

Na jesienno – zimowy czas dla całej rodziny wspaniałą grą są  pamięciowe plansze.  dla całej rodziny. Każdy wybiera swoją planszę i wyszukuje fragmentów swojego obrazka!

Układanka pamięciowa typu memo, gra logiczna, Goki 56740

Dla dziewczynek mamy zestaw memo z wróżkami, a dla chłopców z tej samej serii memo z pojazdami budowlanymi.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel