Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mikołajki 2021 – 3 najlepsze prezenty dla dziewczynki

2017-11-24
Mikołajki 2021 – 3 najlepsze prezenty dla dziewczynki

Mikołajki tuż-tuż! Jeżeli jesteś rodzicem, dziadkiem lub krewnym małej księżniczki, prawdopodobnie zaczynasz się zastanawiać, jaki prezent na Mikołajki dla dziewczynki będzie najlepszym pomysłem w tym roku. Oczywiście, wszystko zależy od tego, ile ta bliska Twojemu sercu, młoda dama ma lat i czym się interesuje. Poniżej znajdziesz kilka propozycji prezentów w różnych przedziałach cenowych, dla dziewczynek w różnym wieku. Mamy nadzieję, że ta lista Cię zainspiruje oraz pomoże Ci w podjęciu decyzji! 

Pamiętajmy, że dobry prezent na Mikołajki dla dziewczynki to przede wszystkim taki, który się jej spodoba. Chcielibyśmy też zwrócić uwagę na to, że do wieku 2-3 lat zabawkowe upodobania zarówno chłopców jak i dziewczynek są bardzo uniwersalne. To właśnie starsze dzieci zaczynają okazywać sprecyzowane zainteresowania konkretnymi tematami, motywami, kolorami itp. Nasze propozycje będą raczej typowo “różowe” jednakże jak zawsze zachęcamy bycia otwartym na to, że dziewczynka ma jak najbardziej prawo i możliwość lubić straż pożarną czy dinozaury. Zobaczy nasze ekologiczne propozycje na te większe i te mniejsze prezenty do buta. 

 

Przebieranki, mebelki oraz domki  

Która z nas, dorosłych już kobiet, nigdy nie marzyła o ogromnym, bajkowym domku dla lalek? Gdyby teraz ktoś mi podarował taki domek z mebelkami i akcesoriami, nie posiadałabym się ze szczęścia! Drewniany domek dla lalek może być jednak zbyt drogi jak na mikołajkowy prezent. Natomiast świetnym pomysłem będą drewniane akcesoria do domku dla lalek oraz drewniane mebelki do domku dla lalek. Łóżeczka, krzesełka, stoliczki, szafeczki, firaneczki, poduszeczki! Tak samo świetnym pomysłem będą przebieranki i ubieranki z różnymi motywami zwierzęcymi- w końcu w domku dla lalek mogą mieszkać nie tylko same lalki! Zaletą takich prezentów jest to, że małymi “porcjami” podczas różnych okazji prezentowych można stale poszerzać kolekcję. Taka drewniana kolekcja, która jest solidnie wykonywana może stać się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie-albo przynajmniej młodszej siostrze. 

  

Propozycje dla małej artystki 

Niezależnie od upodobań, każde dziecko czy to w szkole czy to w domu, sięga po kredki, flamastry i inne akcesoria. Rysowanie, malowanie to świetne narzędzie dla dziecka do wyrażania siebie, swoich myśli. Jeśli szukasz jakiś wyjątkowych propozycji na prezent, które nie będą po prostu kredkami to koniecznie zwróć uwagę na różnego rodzaju zestawy artystyczne. Kolorowanki, zdrapywanki, origami, folie, brokaty i naklejki. Wszystkie idealnie sprawdzą się na prezent do buta. Małej artystce na pewno spodobają się zestawy koralików do tworzenia własnej biżuterii czy zestaw szkatułki do własnoręcznego ozdobienia techniką decoupage. Artystyczne talenty i pasje warto rozwijać już od najmłodszych lat.