Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Muzyka dla smyka - proste, ciekawe i tanie instrumenty

2019-11-10
Muzyka dla smyka - proste, ciekawe i tanie instrumenty

Edukacja muzyczna od najmłodszych lat wspomaga ogólny rozwój dziecka, na wielu płaszczyznach – intelektualnej, ruchowej i językowej. Uwrażliwia i uczy poczucia rytmu. Dlatego ważne jest, aby śpiewać i tańczyć ze swoim dzieckiem, i jak najwcześniej uczyć grać na jakimś instrumencie.

Polecam instrumenty muzyczne marki PLAN TOYS, bo są solidnie wykonane, estetyczne i trwałe, poza tym ładnie zapakowane, więc doskonale nadają się na prezent.

Zabawę i jednocześnie naukę zacznijmy od najprostszych – bębenków. Mamy kilka w ofercie - piękny bębenek wykonany całkowicie z drewna. Instrument ma niepowtarzalne brzmienie - zdecydowanie różniące się od tego wydawanego przez bębenki z membraną.

Bębenek drewniany, Plan Toys®

Inny bębenek  - dla małego dobosza - z regulowaną taśmą do zawieszenia na szyi i poręcznymi pałeczkami.

Równie prostym instrumentem będzie harmonijka ustna – wygrywana na harmonijce każda - nawet najprostsza - melodyjka brzmi ciekawie.

Mamy w ofercie także wdzięczne tamburyny - kolorowy - z trzema talerzykami to niezbędny instrument w kolekcji każdego małego muzykanta. Potrząsany wydaje głośne, brzęczące dźwięki.

Tamburyn dla dzieci | Plan Toys®

Prościutkim instrumentem będą - klekotki, kastaniety i gwizdki. Kolorowe, sprawią frajdę nie jednemu maluchowi. Do kolekcji zawsze będzie pasował drewniany marakas.

W każdym domu obowiązkowym i jednym z pierwszych instrumentów były cymbałki - polecam Wam 5-klawiszowy ksylofon z pałeczką do grania. Klawisze zawieszone są na elastycznych gumkach. Instrument wydaje łagodne, miłe dla ucha dźwięki.

Drewniany ksylofon, Plan Toys®

 

Cymbałki Melody wyróżniają się dzięki swojej oryginalnie zaprojektowanej, wygiętej podstawie. Na ośmiu kolorowych sztabkach można zagrać prawidłową gamę.

Metalowy ksylofon Melody, zabawka muzyczna Plan Toys®

Zapraszam na naszą stronę, przy każdym z instrumentów mamy filmik, obrazujący dźwięki, jakie wydają przedstawiane dzisiaj instrumenty.

Dla nieco większych dzieci polecam instrumenty szarpane – banjo - bardzo popularny na południu USA jako niezbędny przy utworach muzyki country, a jego dźwięk z pewnością spodoba się dziecku.

Drewniane banjo, zabawka muzyczna, Plan Toys®

Szalonym muzykom spodoba się drewniana perkusja - Fantastyczny zestaw. Dwiema drewnianymi pałeczkami można wybijać rytm na 2 bębenkach o różnych rozmiarach, grzechotać na guiro lub z brzękiem uderzać w talerz.

Drewniana perkusja, Plan Toys®

Na szczególną uwagę zasługuje genialny akordeon - pozwoli stworzyć swoje własne niepowtarzalne melodie. Prawdziwa gratka dla małych muzykantów!

Drewniana harmonia Concertina, zabawka muzyczna, Plan Toys®

Jak zawsze zapraszam Was na stronę z nowościami  promocjami.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel