Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wymarzone w tym sezonie prezenty na Mikołaja dla dzieci

2020-11-25
Wymarzone w tym sezonie prezenty na Mikołaja dla dzieci

Wymarzone w tym sezonie prezenty na Mikołaja dla dzieci

Decydując się na prezent na Mikołajki dla dziecka starajmy się podążać za aktualnymi trendami. Hitem na rynku są współcześnie różnego typu zabawki o funkcjach edukacyjnych. Wykonane z naturalnych materiałów, najczęściej drewniane, zdrowe dla dzieci i przyjazne środowisku. Tego typu ekologiczne zabawki od renomowanych producentów zapewnią pociechom nie tylko wiele godzin wyśmienitej zabawy, ale również zadbają o wszechstronny rozwój dziecka. Na jakie więc prezenty pod choinkę powinniśmy zwłaszcza zwrócić uwagę w tym roku? 

Drewniany domek dla lalek - wymarzony prezent na Mikołajki Zabawa lalkami niesie ze sobą dużo więcej korzyści niż sądzimy. Czesanie, ubieranie i odtwarzanie rozmaitych scenek z życia pozwalają dziewczynkom na rozwój empatii, pewności siebie i odpowiedzialności. Dzięki takim zabawom dzieci rozwijają relacje społeczne, uczą się uczestniczenia w grupie oraz współpracy. Nie bez znaczenia jest oczywiście znaczne pobudzanie w ten sposób pokładów kreatywności oraz wyobraźni. Każda mała dziewczynka marzy również o domku dla lalek, dzięki któremu będzie mogła jeszcze wierniej naśladować wszystkie podstawowe czynności dnia codziennego. Najlepiej jest więc wybrać prezent od Mikołaja w postaci nowoczesnego, drewnianego domku dla lalek, Tego typu prezenty pod choinkę dla dziecka zachęcają do logicznego myślenia, doskonalą rozwój sensoryczny oraz motoryczny dziecka oraz umożliwiają zrównoważoną zabawę bez zbędnego hałasu i styczności z plastikiem. 

Nowoczesny prezent dla dziecka 3 lata - drewniane, przenośne walizeczki A gdyby tak dziecko zawsze mogło bezproblemowo zabrać swoją ulubioną zabawkę na spacer, na wycieczkę, czy też do znajomych? Rodzice doskonale wiedzą o tym, ile kłopotów mogą sprawić liczne zabawki pakowane przez dzieci przed każdym wyjściem z domu. Prezent na Mikołajki dla dzieci w formie wygodnej, podręcznej, drewnianej walizeczki pełnej atrakcyjnych niespodzianek to strzał w dziesiątkę. Walizeczka może zawierać na przykład barwne elementy gotowe do stworzenia prywatnej farmy. Po rozłożeniu skrzyneczki przed dzieckiem pojawia się pięknie ilustrowana powierzchnia do zabawy pełna malowniczych ścieżek i krajobrazów. Pojazdy rolnicze, most, stodoła, silos na zboże, zwierzątka, drzewa oraz bele siana pobudzają wyobraźnię i pomysłowość. Takie prezenty na Mikołaja sprawiają, że twórcza zabawa może trwać długie godziny. Na rynku dostępne są również atrakcyjne walizeczki, w których umieszczona jest spora stajnia z konikami. Nasza pociecha świetnie się bawiąc rozbudzi również swoją wrażliwość oraz potrzebę opieki nad zwierzętami. Być może w ten sposób rozwiniemy w dziecku zainteresowanie jazdą konną? 

Kreatywne, drewniane zestawy konstrukcyjne - najlepsze prezenty na mikołajki Nikomu na pewno dziś już nie trzeba tłumaczyć tego, jak bardzo pozytywnie na ogólny rozwój dziecka wpływają zestawy kolorowych klocków. Są to z pewnością jedne z bardziej trafnych upominków na Mikołajki. Prezenty tego typu zawsze się podobają, wzbogacają wyobraźnię oraz dbają o rozwój manualny dzieci. Dla najmłodszych wielbicieli konstruowania najlepiej jest wybierać zestawy dość dużych klocków drewnianych o bezpiecznych, zaokrąglonych kształtach. Masywne śrubokręty oraz klucze pomogą w stworzeniu pierwszych, prostych konstrukcji. Takie prezenty na Mikołajki z pewnością zaprocentują w przyszłości dobrze wykształconą wyobraźnią przestrzenną i umiejętnością tworzenia najbardziej skomplikowanych budowli. Małe dziewczynki będą w pełni usatysfakcjonowane, gdy otrzymają prezent od Mikołaja w postaci kolorowych klocków do budowania bajkowego królestwa. Podczas wyśmienitej zabawy nauczą się koncentrowania na zadaniach, skupiania uwagi na detalach oraz znacznie rozwiną swoją koordynację wzrokowo-ruchową. 

Prezent dla dziewczynki 2 lata - rozwój wyobraźni i funkcji społecznych na pierwszym miejscu Dzieci wręcz uwielbiają odtwarzać role dorosłych, a najwięcej frajdy sprawia im naśladowanie pracy inspirujących zawodów. Prezenty na Mikołaja, czy też prezenty pod choinkę dla dziecka w postaci drewnianych zestawów lekarskich, dentystycznych oraz weterynaryjnych to takie, o których dzieci po prostu marzą. Nie tylko rozwijają wyobraźnię, pomysłowość oraz uczą funkcjonowania w społeczeństwie, ale także pomagają dzieciom w przezwyciężeniu potencjalnych obaw związanych z wizytą u lekarza. Drewniany zestaw weterynarza to prezent na Mikołajki, który pomoże fachowo zaopiekować się wszystkimi pluszakami, a nawet stworzyć dla nich profesjonalny szpital! Małe dziewczynki na pewno chętnie upieką aromatyczne ciasto posługując się z kolei drewnianym zestawem do pieczenia zaopatrzonym w mikser. Taki prezent na Mikołajki dla dzieci będzie zawsze szczerze doceniony zwłaszcza przez przyszłe, fantastyczne kucharki. 

Pomysły na prezent na Mikołajki - kulkowe rollercoastery nie tylko dla małych naukowców Absolutną furorę na rynku zabawek robią w tym sezonie pomysłowe, konstrukcyjne kulodromy. Drewniane, sporych rozmiarów, w postaci zamku rycerskiego z wieżami lub mniejsze kulkowe rollercoastery pozwalające na tworzenie rozmaitych konfiguracji tras i zakrętów przypominających górską kolejkę. Jest to innowacyjny, nowoczesny prezent na Mikołajki dla dzieci, który uczy najmłodszych rozumienia praw fizyki. Dzięki obserwowaniu ruchu kolorowych kulek dzieci zaczynają rozumieć pojęcie bezwładności oraz grawitacji. Tego typu prezenty pod choinkę to świetna inwestycja w przyszłość nie tylko przyszłych inżynierów. Drewniany kulodrom to również taki prezent od Mikołaja, który uczyni każdy pokój dziecięcy bardziej atrakcyjnym wizualnie. 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

pixel