O nas|Kontakt|Dane do przelewu
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pieluchomajtki jednorazowe dla dzieci

( ilość produktów: 14 )

Podaruj swojemu dziecku poczucie swobody dzięki ekologicznym pieluchomajtkom wykonanym w trosce o delikatną skórę najmłodszych. Aby nauka kontrolowania swoich potrzeb fizjologicznych nie kojarzyła się dzieciom z trudnym doświadczeniem, warto postawić na wysokiej jakości materiały pieluchomajtek, które oferują renomowani producenci środków higienicznych dla dzieci: Muumi Baby czy BEAMING BABY.

Ekologiczne pieluchomajtki wprost ze Skandynawii

Pieluchomajtki Muumi to odpowiedź na potrzeby rodziców, którym chociaż bliskie są idee związane z proekologicznym podejściem do codziennych czynności i nawyków, tak brakuje im nieco czasu i cierpliwości do dokładnego ich przestrzegania. Nie da się ukryć, że dla wielu osób wielorazowe pieluszki kojarzą się z pewnego rodzaju wyzwaniem i czują się zniechęceni do jego praktykowania. W tej sytuacji rozwiązaniem mogą być te jednorazowe, ale wyprodukowane w zgodzie z potrzebami natury pieluchomajtki skandynawskiej marki Mummi. Chłonność pieluchomajtek zapewniają ściągacze i wysokiej jakości materiały, pozbawione chemicznych substancji, mogących prowadzić do podrażnień skóry i uczuleń. Do ich produkcji nie zostały użyte formaldehydy, ftalany i substancje zapachowe. Ich zaletą jest to, że dostosowują się do kształtu ciała maluszka, a przy tym są przewiewne. Produkty te występują w różnych rozmiarach, aby można je było jak najlepiej dostosować do ciała swojej pociechy. O ich wysokiej jakości świadczą otrzymane certyfikaty: Fińskiej Federacji ds. Astmy i Alergii oraz Nordic Swan.

Pieluchomajtki zapewnią Twojemu dziecku poczucie swobody i komfortu. Dodatkowo pomogą nauczyć kontrolowania potrzeb fizjologicznych.

Pieluchomajtki — dla kogo?

W naszym sklepie posiadamy pieluchomajtki dla niemowląt oraz pieluchomajtki i pieluch dla starszych dzieci. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, których dzieci mają problem z niekontrolowaniem oddawania moczu lub jeszcze po prostu się tego nie nauczyły. Pieluchomajtki są wygodne i przede wszystkim bardzo chłonne, więc nie trzeba obawiać się, że przemokną. W sklepie Ekomaluch dostępne są różne rodzaje majtek-pampersów dla dzieci w różnych rozmiarach i z różnych marek. Najlepiej dopasować je na podstawie wagi dziecka. W ofercie znajdują się takie dla dzieci ważących od kilku kilogramów do pieluchomajtek dla dzieci powyżej 30 kg. Na pewno zajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego malucha.

Jakie pieluchomajtki wybrać?

Dobrze, żeby były ekologiczne. Nie zapominajmy, że będą one dotykać okolic intymnych dzieciaka, więc warto postawić na jakość u uniknąć jakichkolwiek problemów zdrowotnych. A tam nietrudno o podrażnienia, więc dobrze, by nie zawierały jakiś toksycznych, nieprzyjaznych dla skóry dziecka substancji. W naszym sklepie mamy pieluchomajtki sprowadzane prosto ze Skandynawii marki Mummi. Są one w pełni naturalne, a o wysokiej jakości tych pieluch świadczą certyfikaty, jakie otrzymały: Fińskiej Federacji ds. Astmy i Alergii oraz Nordic Swan. Produkty naszego sklepu są pozbawione chemicznych substancji, które mogłyby uczulić lub podrażnić skórę dziecka. Pieluszki nie zawierają formaldehydy, ftalany i substancji zapachowych, dzięki czemu są jeszcze bardziej bezpieczne. Mamy też pieluszki marki Baby Beaming, które w składzie nie posiadają GM, oraz plastiku. Zamiast tego, do wykonania ich warstwy chłonnej użyto bawełny i kukurydzy. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że dziecko będzie miało kontakt ze szkodliwymi polikrynalami. 

Jakie są zalety pieluchomajtek?

Przede wszystkim łatwość w ich zakładaniu oraz zdejmowaniu. To można zawdzięczyć grubej, ale nie ściskającej gumce. Nie musimy obawiać się, że brzuch będzie narażony na ściśnięcie. Pieluchomajtki dla dzieci są do tego bardzo chłonne. Pozwalają też zachować higienę okolic intymnych. Ponadto nie ograniczają ruchów dziecka. Zapewniają całkowitą wygodę i swobodę w poruszaniu. Jest idealna alternatywa dla zwykłych pieluch. Można je stosować zarówno w dzień, jak i świetnie sprawdzą się w nocy. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko na dzień, ale też pieluchomajtki na noc dla dzieci.   

 

Ekologiczne pieluchomajtki w sklepie EkoMaluch

W naszym asortymencie dostępne są produkty dla najmłodszych pozbawione chemicznych, mogących prowadzić do podrażnień skóry substancji. Znajdziesz u nas pieluszki firmy Baby Beaming, które są wolne od GM, a do ich warstwy chłonnej użyto bawełny i kukurydzy zamiast plastiku. Czynniki te prowadzą do tego, że nie narażasz dziecka do kontaktu ze szkodliwymi polikrynalami. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem pieluszek ekologicznych, który jest dostępny w naszym sklepie.

pixel