Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Interaktywne

( ilość produktów: 3 )

Dzieci to najbardziej wymagający klienci, dlatego przeznaczone dla nich akcesoria powinny być ciekawe, bezpieczne oraz efektowne. Wartościowe zabawki powinny się cechować szeroką gamą zastosowań – pobudzać narządy zmysłów i stwarzać pole do rozwoju dziecięcej wyobraźni. W trosce o zaspokojenie tych potrzeb, powstały zabawki interaktywne, które łączą ze sobą świetną zabawę z wsparciem w rozwoju malucha.

 

Doświadczanie świata przez zabawę

 

Ze względu na swą funkcjonalność, zabawki interaktywne biją rekordy popularności. Pomagają one w stymulacji rozwoju dziecka, rozbudzają jego ciekawość świata, a ponadto zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Spragniony wrażeń, maluch pragnie doświadczać świata na wszystkie możliwe sposoby, dlatego ważne jest zaangażowanie wszystkich jego zmysłów w ten proces. Odpowiedzią na te potrzeby są klocki o różnych kolorach i powierzchniach, które wydają przyjemne dla ucha dźwięki czy też stoliki wyposażone w szereg udogodnień zachęcających do kreatywności.

 

Wspólna zabawa

 

Ćwiczenie podstawowych zmysłów u malucha, przyniesie wiele korzyści w późniejszych etapach jego rozwoju. Zadaniem każdego rodzica jest stworzenie odpowiednich warunków rozwojowych dziecka i wspieranie go w każdej chwili. Zabawki interaktywne przynoszą najwięcej korzyści, gdy w zabawie uczestniczy któryś z rodziców. Opiekunowie mogą wówczas nagradzać słownie sukcesy i osiągnięcia malucha, co dodatkowo wpływa na jego chęć poznawania świata.

pixel